Pagrindinis meniu

AUDI Audi TT/TTS Coupe/Roadster
803-00 šoninė dalis (priekis)
A statramstis, vidinis (apatinis) Rinktis kitą grupę
609803000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
2 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje priekyje) ??? €
3 1 vnt.
šoninė dalis (priekyje kairėje) ??? €
4 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje priekyje) ??? €
4A ;D >> - 22.03.2010
3 vnt.
šešiakampė veržlė su poveržle M8 ??? €
(4A) ;D - 22.03.2010>>
3 vnt.
hexagon collar nut (combi) M8 ??? €
4C ;D >> - 22.03.2010
2 vnt.
double collared stud M8X25-M8X12 ??? €
(4C) ;D - 22.03.2010>>
2 vnt.
double collared stud M8X25-M8X12 ??? €
5 1 vnt.
connecting plate (kairėje apačioje) ??? €
6 1 vnt.
connecting plate (dešinėje apačioje) ??? €
7 1 vnt.
side member upper section (kairė) ??? €
8 1 vnt.
side member upper section (dešinėje) ??? €
9 1 vnt.
oro filtro laikiklis (priekyje kairėje) ??? €
10 1 vnt.
stabdžių žarnos laikiklis (kairė) ??? €
11 1 vnt.
stabdžių žarnos laikiklis (dešinėje) ??? €
15 1 vnt.
A statramstis, vidinis (kairejė viduje) ??? €
16 1 vnt.
A statramstis, vidinis (dešinėje viduje) ??? €
17 1 vnt.
filler plate for side member (kairė) ??? €
18 1 vnt.
filler plate for side member (dešinėje) ??? €
19 ;D >> - 01.12.2007
rato aplinka (posparnis) ??? €
(19) ;D - 01.12.2007>>
rato aplinka (posparnis) ??? €
20 ;D >> - 01.12.2007
rato aplinka (posparnis) ??? €
(20) ;D - 01.12.2007>>
rato aplinka (posparnis) ??? €
21 1 vnt.
ext. panel for wheel housing (kairė) ??? €
22 1 vnt.
ext. panel for wheel housing (dešinėje) ??? €
23 ;D >> - 01.08.2006
wheel housing inner part ??? €
(23) ;D - 01.08.2006>>
wheel housing inner part ??? €
24 1 vnt.
wheel housing inner part (dešinėje) ??? €
25 1 vnt.
wheel housing front part (kairė) ??? €
26 1 vnt.
wheel housing front part (dešinėje) ??? €
27 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
28 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
29 1 vnt.
rezervuaro laikiklis (dešinėje) ??? €
30 ;F >> 8J-8-005 000
oro filtro laikiklis ??? €
30 1 vnt.
oro filtro laikiklis (kairėje gale) ??? €
31 ;F >> 8J-7-011 000
suspension strut dome cover ??? €
(31) 1 vnt.
suspension strut dome cover (kairė) ??? €
- 1 vnt.
blind rivet stud M6X8,7/1-4 ??? €
32 1 vnt.
suspension strut dome cover (dešinėje) ??? €
33 ;;F >> 8J-8-041 700
holder for windscreen wiper mounting ??? €
33 1 vnt.
holder for windscreen wiper mounting (kairė) ??? €
34 ;;F >> 8J-8-041 700
holder for windscreen wiper mounting ??? €
34 1 vnt.
holder for windscreen wiper mounting (dešinėje) ??? €
40 ;D >> - 16.03.2009
connecting plate ??? €
(40) ;D - 16.03.2009>>
connecting plate ??? €
41 ;D >> - 16.03.2009
connecting plate ??? €
41 ;D - 16.03.2009>>
connecting plate ??? €
42 ;;D >> - 16.03.2009
1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje)
taip pat naudoti:
;POS.44 ??? €
42 ;;D - 16.03.2009>>
1 vnt.
connecting plate (kairėje viršuje)
taip pat naudoti:
;POS.44 ??? €
43 ;;D >> - 16.03.2009
1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje)
taip pat naudoti:
;POS.44 ??? €
43 ;;D - 16.03.2009>>
1 vnt.
connecting plate (dešinėje viršuje)
taip pat naudoti:
;POS.44 ??? €
44 4 vnt.
kniedinė uždara veržlė M6X1-4 ??? €
45 PR-K8J+5C1 1 vnt.
brace (dešinėje priekyje)
variklio montavimo
??? €
46 1 vnt.
uždarymo elementas (kairėje viršuje)
side member rear part
??? €
(46) 1 vnt.
uždarymo elementas (dešinėje viršuje)
side member rear part
??? €
47 1 vnt.
šoninė dalis (kairėje apačioje) ??? €
(47) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje apačioje) ??? €