Pagrindinis meniu

AUDI Audi quattro/Sport
21- dalys apsaugančios variklį Rinktis kitą grupę
46021000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 WR,GV,WX,MB,;;KW 1 vnt.
nebegaminama/pakeista: 075 199 307;075 199 308 ??? €
- 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
- 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
1 WR,GV,WX,MB,;KW 1 vnt.
supports for engine/gearbox ??? €
2 WR,GV,WX,KW 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
(2) MB,RR 1 vnt.
atrama (kairė) ??? €
3 WR,GV,WX,MB,;RR 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
(3) KW 1 vnt.
atrama (dešinėje) ??? €
4 WR,GV,WX,MB 6 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(4) ;WR,GV 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute [alu engine: WR,GV] M10X35 ??? €
(4) RR 3 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X30 ??? €
(4) RR 3 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
5 WR,GV,WX,MB 6 vnt.
spyruoklinė poveržlė B10X18 ??? €
(4) KW 1 vnt.
varžtas vidine galvute
nebegaminama
M10X42 ??? €
5 WR,GV,WX,MB 6 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
(5) RR 3 vnt.
spyruoklinė poveržlė 10 ??? €
(5) RR 3 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
6 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
(6) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
7 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15X0,8 ??? €
(6) 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
7 4 vnt.
spyruoklinė poveržlė B8X15 ??? €
8 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X25 ??? €
9 WR,GV,WX,MB 1 vnt.
support for coolant radiator ??? €
(9) RR 1 vnt.
support for coolant radiator ??? €
9A KW 1 vnt.
jungė ??? €
9B KW 1 vnt.
distance plate ??? €
10 1 vnt.
sustabdymo buferis ??? €
11 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X25 ??? €
(11) KW 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X25 ??? €
(11) KW 2 vnt.
varžtas vidine galvute M10X25 ??? €
12 2 vnt.
poveržlė 10,5X25X4 ??? €
13 ;F >> 85-H-900 400*
bonded rubber bush
taip pat naudoti:
;;443 199 443;443 199 469 D;N 014 753 1;N 011 560 8;N 901 ??? €
- 1 vnt.
atstumo detalė ??? €
- 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M10X80 ??? €
- 1 vnt.
poveržlė 10,5X18X1,6 ??? €
- 1 vnt.
poveržlė 10,4X75X2,5 ??? €
(13) ;F 85-H-900 401>>*
hydro-mounting ??? €
(13) ;;F 85-H-900 401>>*
hydro-mounting (kairė, dešinė)
transporto priemonėms su oro kondicionieriumi
??? €
14 4 vnt.
press fit bolt M10 ??? €
16 4 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10 ??? €
17 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti 10 ??? €
18 2 vnt.
poveržlė 10,5X34X4 ??? €
19A 2 vnt.
sujungianti dalis ??? €
(19A) 1 vnt.
sujungianti dalis 52X6 ??? €
21 1 vnt.
protective cap for rubber- metal bearing (dešinėje) ??? €
22 WR,GV,WX,MB,;RR
žr. iliustraciją: 97,NR.6 ??? €
(22) KW 1 vnt.
laikiklis ??? €
23 1 vnt.
cover plate for rubber-metal bearing (dešinėje priekyje) ??? €
24 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X18 ??? €
25 2 vnt.
poveržlė 6,4X18X1,6 ??? €
26 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
26 1 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M6 ??? €
- KW 2 vnt.
poveržlė 10,5X21X2 ??? €
- KW 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X75 ??? €
- KW 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X75X45 ??? €