Pagrindinis meniu

SEAT Cordoba/Vario
803-10 šoninė dalis (priekis)
grindų surinkimas Rinktis kitą grupę
138803100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(1) 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(1) ;F 6K-T-170 000>>*
cross panel ??? €
(1) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
2 1 vnt.
rip plate on front cross panel
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
??? €
3 1 vnt.
reinforcement for bulkhead ( vairas kairėje) ??? €
(3) 1 vnt.
reinforcement for bulkhead ( vairas dešinėje) ??? €
4 1 vnt.
frame for cross panel ??? €
5 8 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
6 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ??? €
(6) 1 vnt.
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje) ??? €
6A 1 vnt.
šoninė dalis (kairė)
can be used as a sub-part
??? €
6B 1 vnt.
cover plate for slide member (kairė)
can be used as a sub-part
??? €
(6B) 1 vnt.
cover plate for slide member (dešinėje)
can be used as a sub-part
??? €
7 2 vnt.
retainer for engine carrier ??? €
(8) 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(8) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
9 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
10 1 vnt.
retainer for activated charcoal filter or fuel filter ??? €
11 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
12 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
13 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (priekyje kairėje) ??? €
(13) 1 vnt.
filler plate for longitudinal member (dešinėje priekyje) ??? €
14 2 vnt.
welded nut M10X25 ??? €
15 2 vnt.
welded nut M12X1,5X30 ??? €
(16) 1 vnt.
bracket for tow rope ??? €
17 ;F >> 6K-T-085 135
battery console ??? €
(17) ;F 6K-T-085 135>>
battery console ??? €
18 1 vnt.
retainer for battery ??? €
19 1 vnt.
suveržimo juosta akumuliatoriui ??? €
20 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X30 ??? €
21 ;;F >> 6K-T-057 997
cross panel for side member (kairė) ??? €
(21) ;;F 6K-T-057 998>>
cross panel for side member (kairė) ??? €
(21) 1 vnt.
cross panel for side member (dešinėje) ??? €
(22) 1 vnt.
apatinė plokštė (priekyje kairėje) ??? €
(23) 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje priekyje) ??? €
24 1 vnt.
gaubtas (kairė) ??? €
(24) 1 vnt.
gaubtas (dešinėje) ??? €
25 1 vnt.
sėdynės atrama (kairė) ??? €
(25) 1 vnt.
sėdynės atrama (dešinėje) ??? €
26 1 vnt.
bracket for seat (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
bracket for seat (dešinėje) ??? €
(27) 1 vnt.
reinforce. for lower side mem. (kairė) ??? €
(27) 1 vnt.
reinforce. for lower side mem. (dešinėje) ??? €
28 2 vnt.
kreipiančios vėžės (išorinis) ??? €
29 1 vnt.
kreipiančios vėžės (kairejė viduje) ??? €
(29) 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje viduje) ??? €
30 1 vnt.
reinforcement for tunnel
modeliams su oro pagalve
??? €
31 1 vnt.
užtvirtinanti plokštė (priekis) ??? €
32 1 vnt.
užtvirtinanti plokštė (gale) ??? €
33
tarpinė plokštė (kairė)
šoninė dalis
??? €
(33) ;;F 6K-Z-003 337>>
tarpinė plokštė (kairė)
šoninė dalis
??? €
(33) ;;F >> 6K-Z-003 336
tarpinė plokštė (dešinėje)
šoninė dalis
??? €
(33) ;;F 6K-Z-003 337>>
tarpinė plokštė (dešinėje)
šoninė dalis
??? €
34 ;F >> 6K-T-105 000*
support for steering column ??? €
(34) ;F 6K-T-105 000>>*
support for steering column ??? €
(34) ;F >> 6K-T-105 000*
support for steering column ??? €
(34) ;F 6K-T-105 000>>*
support for steering column ??? €
35 2 vnt.
antgalis 30 ??? €
36
bungs 20 ??? €
37
bungs 30 ??? €
38
guminė įvorė 23,5 ??? €
39 2 vnt.
bungs 12X1X11 ??? €
42 1 vnt.
bungs 34,5 ??? €