Pagrindinis meniu

SEAT Cordoba/Vario
877-30 stoglangio dalys Rinktis kitą grupę
138877300
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 1 vnt.
beading for roof frame 3110MM ??? €
pilkas ??? €
2 4 vnt.
vandens drenažo žarna 2410MM ??? €
4 2 vnt.
kabelių raiščiai 4,6X200 ??? €
5 ;F >> 6K-TR110 000
guminė įvorė 16,5 ??? €
(6) ;F >> 6K-ZR132 803;F >> 6K-ZR673 149
follower (kairė) ??? €
6 ;F >> 6K-ZR132 803;F >> 6K-ZR673 149
follower (dešinėje) ??? €
6A 1 vnt.
toggle catch (kairė) ??? €
(6A) 1 vnt.
toggle catch (dešinėje) ??? €
6B 1 vnt.
leg spring (kairė) ??? €
(6B) 1 vnt.
leg spring (dešinėje) ??? €
7 1 vnt.
spyruoklė (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
spyruoklė (dešinėje) ??? €
8 2 vnt.
fiksuojanti poveržlė 2,3 ??? €
9 1 vnt.
locking segment (kairė) ??? €
(9) 1 vnt.
locking segment (dešinėje) ??? €
10 1 vnt.
padengti ??? €
11 1 vnt.
frame with sliding tilt actuator ??? €
12 14 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M6X12 ??? €
12A 14 vnt.
poveržlė 6,5X14X1,6 ??? €
13 1 vnt.
sheathed cable drive gear
for vehicles with manual sliding roof actuation
??? €
14 2 vnt.
varžtas įleidžiama galvute M4X20 ??? €
15 1 vnt.
spring plate ??? €
16 1 vnt.
vėjo kreiptuvas ??? €
17 2 vnt.
montavimas ??? €
18 2 vnt.
oval head countersunk bolt M4X8 ??? €
19 2 vnt.
sąvaržėlė ??? €
20 1 vnt.
crank ??? €
perlas pilkas ??? €
21 1 vnt.
fiksuojanti poveržlė 4,3 ??? €
22 1 vnt.
varžtas kryžmine galvute M4X10 ??? €
23 1 vnt.
protective disc ??? €
ice grey ??? €
24 2 vnt.
užtikrinantis laikiklį ??? €
25 2 vnt.
hexagon head panel screw 6,3X13 ??? €
-
grease 90G ??? €