Pagrindinis meniu

SEAT Cordoba/Vario
803-10 šoninė dalis (priekis)
grindų surinkimas Rinktis kitą grupę
138803100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
(1) ;F >> 6K-X-015 000*
cross panel ??? €
(1) ;F 6K-X-015 000>>*
cross panel ??? €
(1) ;F >>*6K-X-015 000*
cross panel ??? €
(1) ;F 6K-X-015 000>>*
cross panel ??? €
(1) AHU:PR-1K1 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) ??? €
(1) ;AHU:PR-1K1 1 vnt.
cross panel ( vairas kairėje) [oro kondicionierius/ AHU:PR-1K1] ??? €
(1) ;;;F >> 6K-X-015 000*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F 6K-X-015 000>>*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F >>*6K-X-015 000*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F 6K-X-015 000>>*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;F 6K-V-045 100>>*6K-W-097 000*
cross panel ??? €
(1) ;F 6K-W-097 000>>*6K-X-015 000*
cross panel ??? €
(1) ;F 6K-X-015 000>>*
cross panel ??? €
(1) 1 vnt.
cross panel ( vairas dešinėje) ??? €
(1) ;F 6K-W-097 000>>*6K-X-015 000*
cross panel ??? €
(1) ;F 6K-X-015 000>>*
cross panel ??? €
(1) ;;;F >> 6K-X-015 000*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F 6K-X-015 000>>*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F >> 6K-X-015 000*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
(1) ;;;F 6K-X-015 000>>*
cross panel
for vehicles with hydraulic clutch actuation
??? €
2 1 vnt.
rip plate on front cross panel
* obligation for * dealership: * documentation obligatory * part. during sale, * vehicle documents and * passport must be copied * and kept on file as proof * for 5 years !
??? €
(3) 1 vnt.
reinforcement for bulkhead ( vairas kairėje) ??? €
(3) ;F >> 6K-V-133 419
reinforcement for bulkhead ??? €
(3) 1 vnt.
reinforcement for bulkhead ( vairas dešinėje) ??? €
4 ;F >> 6K-X-231 972
frame for cross panel ??? €
(4) ;F 6K-X-231 973>>
frame for cross panel ??? €
5 8 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X18 ??? €
6 ;;F >> 6K-X-080 000*
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ??? €
(6) ;;F 6K-X-080 000>>*
side member with reinforce -ments and weld nuts (priekyje kairėje) ??? €
(6) ;;F >> 6K-X-080 000*
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje) ??? €
(6) ;;F 6K-X-080 000>>*
side member with reinforce -ments and weld nuts (dešinėje priekyje) ??? €
6A 1 vnt.
šoninė dalis (kairė)
can be used as a sub-part
??? €
(6A) 1 vnt.
šoninė dalis (dešinėje)
can be used as a sub-part
??? €
6B ;;F >> 6K-X-080 000*
cover plate for slide member (kairė)
can be used as a sub-part
??? €
(6B) ;;F 6K-X-080 000>>*
cover plate for slide member (kairė)
can be used as a sub-part
??? €
(6B) ;;F >> 6K-X-080 000*
cover plate for slide member (dešinėje)
can be used as a sub-part
??? €
(6A) ;;F 6K-X-080 000>>*
cover plate for slide member (dešinėje)
can be used as a sub-part
??? €
7 2 vnt.
retainer for engine carrier ??? €
(7) ;F 6K-X-080 000>>*
laikiklio montavimas (dešinėje) ??? €
8 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(8) ;F >> 6K-X-080 000*
laikiklis (dešinėje) ??? €
(8) ;F 6K-X-080 000>>*
retainer for engine carrier (dešinėje) ??? €
9 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X20 ??? €
10 1 vnt.
retainer for activated charcoal filter or fuel filter ??? €
11 1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(11) 1 vnt.
laikiklis (dešinėje) ??? €
12 1 vnt.
stiprinimas (kairė) ??? €
(12) 1 vnt.
stiprinimas (dešinėje) ??? €
13 ;;F >> 6K-X-080 000*
filler plate for longitudinal member (priekyje kairėje) ??? €
(13) ;;F 6K-X-080 000>>*
filler plate for longitudinal member (priekyje kairėje) ??? €
(13) ;;F >> 6K-X-080 000*
filler plate for longitudinal member (dešinėje priekyje) ??? €
(13) ;;F 6K-X-080 000>>*
filler plate for longitudinal member (dešinėje priekyje) ??? €
14 2 vnt.
welded nut M10X25 ??? €
15 2 vnt.
welded nut M12X1,5X30 ??? €
16 ;F >> 6K-X-080 000*
bracket for tow rope ??? €
(16) ;F 6K-X-080 000>>*
bracket for tow rope ??? €
(17) ;F >> 6K-X-080 000*
battery console ??? €
(17) ;F 6K-X-080 000>>*
battery console ??? €
18 ;F >> 6K-X-080 000*
retainer for battery ??? €
(18) ;F 6K-X-080 000>>*
retainer for battery ??? €
19 ;F >> 6K-X-080 000*
suveržimo juosta akumuliatoriui ??? €
(19) ;F 6K-X-080 000>>*
suveržimo juosta akumuliatoriui ??? €
20 1 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X30 ??? €
21 1 vnt.
cross panel for side member (kairė) ??? €
(21) 1 vnt.
cross panel for side member (dešinėje) ??? €
22 1 vnt.
apatinė plokštė (priekyje kairėje) ??? €
23 1 vnt.
apatinė plokštė (dešinėje priekyje) ??? €
24 ;F >> 6K-X-231 972
gaubtas (kairė) ??? €
(24) ;F 6K-X-231 973>>
gaubtas (kairė) ??? €
(24) 1 vnt.
gaubtas (dešinėje) ??? €
(24) ;F 6K-X-231 973>>
gaubtas (dešinėje) ??? €
(25) 1 vnt.
sėdynės atrama (kairė) ??? €
(25) 1 vnt.
sėdynės atrama (dešinėje) ??? €
26 1 vnt.
bracket for seat (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
bracket for seat (dešinėje) ??? €
27 ;F >> 6K-X-231 972
reinforce. for lower side mem. (kairė) ??? €
(27) ;F 6K-X-231 973>>
reinforce. for lower side mem. (kairė) ??? €
(27) ;F >> 6K-X-231 972
reinforce. for lower side mem. (dešinėje) ??? €
(27) ;F 6K-X-231 973>>
reinforce. for lower side mem. (dešinėje) ??? €
28 2 vnt.
kreipiančios vėžės (išorinis) ??? €
29 1 vnt.
kreipiančios vėžės (kairejė viduje) ??? €
(29) 1 vnt.
kreipiančios vėžės (dešinėje viduje) ??? €
30 1 vnt.
reinforcement for tunnel
modeliams su oro pagalve
??? €
31 1 vnt.
užtvirtinanti plokštė (priekis) ??? €
32 1 vnt.
užtvirtinanti plokštė (gale) ??? €
33 1 vnt.
tarpinė plokštė (kairė)
šoninė dalis
??? €
(33) 1 vnt.
tarpinė plokštė (dešinėje)
šoninė dalis
??? €
(34) 1 vnt.
support for steering column ( vairas kairėje) ??? €
(34) 1 vnt.
support for steering column ( vairas dešinėje) ??? €
35 2 vnt.
antgalis 30 ??? €
36
bungs 20 ??? €
37
bungs 30 ??? €
(37)
bungs 40MM ??? €
38
guminė įvorė 23,5 ??? €
39 2 vnt.
bungs 12X1X11 ??? €
42 1 vnt.
bungs 34,5 ??? €
43 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (kairė) ??? €
(43) 1 vnt.
sustiprinanti plokštė (dešinėje) ??? €
44 ;F 6K-X-231 973>>
reinforcement for cross member ??? €
45 ;F 6K-X-231 973>>
varžtas su šešiakampe galvute M6X14 ??? €
46 ;F 6K-X-231 973>>
šešiakampė veržlė M6 ??? €
47 ;F 6K-X-231 973>>
poveržlė 6,5 ??? €