Pagrindinis meniu

SEAT Cordoba/Vario
407-10 track control arm, complete
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
253407100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 2 vnt.
track control arm, complete ??? €
2 2 vnt.
laikomoji plokštelė ??? €
3 ;F >> 6L-8-185 000*
6 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X26 ??? €
(3) ;F 6L-8-185 001>>*
6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M8X26 ??? €
4 ;F >> 6L-6-575 000*
2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute (combi) M12X1,5X100 ??? €
(4) ;F 6L-65750 001>> 6L-8-157 034*
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X100 ??? €
(4) ;F 6L-8-157 035>>*
2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X82 ??? €
5 ;F >> 6L-7-088 000*
1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(5) ;F 6L-7-088 001>> 6L-8-185 000*
1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(5) ;F 6L-8-185 001>>
1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(5) ;F >> 6L-7-088 000*
1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
(5) ;F 6L-7-088 001>> 6L-8-185 000*
1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
(5) ;F 6L-8-185 001>>
1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
6 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
7 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (kairė) ??? €
(7) 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (dešinėje) ??? €
7A 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(7A) 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
- 1 vnt.
dangtelis uždarantis
for vehicles without anti- lock braking system
??? €
- ;AMV 185 400 / LOCTITE 275
1 vnt.
fiksavimo skystis ??? €
(8) 2 vnt.
wheelhub with bearing 72MM ??? €
9 PR-1N1,1N5,;1N6 2 vnt.
double hexagon nut M16X1,5 ??? €
10 ;;F >> 6L-8-157 034*
PR-0AQ
1 vnt.
stabilizatorius
pažymėta: (balta)
18MM ??? €
(10) ;;F 6L-8-157 035>>*
PR-0AQ
1 vnt.
stabilizatorius
pažymėta: (balta)
18MM ??? €
(10) ;;F >> 6L-8-157 034*
PR-0AR
1 vnt.
stabilizatorius
pažymėta: (geltona)
19MM ??? €
(10) ;;F 6L-8-157 035>>*
PR-0AR
1 vnt.
stabilizatorius
pažymėta: (geltona)
19MM ??? €
(10) PR-0AS 1 vnt.
stabilizatorius
pažymėta: (žalias)
20MM ??? €
11 ;F >> 6L-8-041 364*
PR-0AQ
2 vnt.
giminė tarpinė 16MM ??? €
(11) ;F 6L-8-041 365>>*
PR-0AQ
2 vnt.
giminė tarpinė 16MM ??? €
(11) ;F >> 6L-8-041 364*
PR-0AR
2 vnt.
giminė tarpinė 17MM ??? €
(11) ;F 6L-8-041 365>>*
PR-0AR
2 vnt.
giminė tarpinė 17MM ??? €
(11) ;F >> 6L-8-041 364*
PR-0AS
2 vnt.
giminė tarpinė 18MM ??? €
(11) ;F 6L-8-041 365>>*
PR-0AS
2 vnt.
giminė tarpinė 18MM ??? €
(12) 2 vnt.
sujungiantis strypas ??? €
13 PR-0AQ 1 vnt.
spaustuvas (kairė) ??? €
(13) PR-0AR,0AS 1 vnt.
spaustuvas (kairė) ??? €
(13) PR-0AQ 1 vnt.
spaustuvas (dešinėje) ??? €
(13) PR-0AR,0AS 1 vnt.
spaustuvas (dešinėje) ??? €
14 4 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M8X60 ??? €
15 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
16 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M12X1,50X80 ??? €
17 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
17A ;F >> 6L-6-557 537*
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
(17A) ;F 6L-6-557 538>>*
2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10X1,5 ??? €
(17A) 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M10X1,5 ??? €
18 ;F >> 6L-7-220 000*
2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
(18) ;F 6L-7-220 001>>*
2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
21 ;AMF,ASY,ASZ,;ATD,AX...
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-10 ??? €
(21) ;BJX,BKV
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-15 ??? €
22
assembly carrier
žr. iliustraciją:
;199-20 ??? €
23
konsolė
žr. iliustraciją:
;199-20 ??? €