Pagrindinis meniu

SKODA Fabia
407-10 track control arm, complete
rato guolio korpusas
stabilizatorius Rinktis kitą grupę
657407000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
1 ;;D >> - 28.06.2010
PR-G02/G03/;G04/G38/...
1 vnt.
track control arm, complete (kairė) ??? €
(1) ;;D - 29.06.2010>>
PR-G02/G03/;G04/G38/...
1 vnt.
track control arm, complete (kairė) ??? €
(1) ;;D >> - 28.06.2010
PR-G02/G03/;G04/G38/...
1 vnt.
track control arm, complete (dešinėje) ??? €
(1) ;;D - 29.06.2010>>
PR-G02/G03/;G04/G38/...
1 vnt.
track control arm, complete (dešinėje) ??? €
(1) PR-G01/G07 1 vnt.
track control arm, complete (kairė) ??? €
(1) PR-G01/G07 1 vnt.
track control arm, complete (dešinėje) ??? €
2 PR-G02/G03/;G04/G38/... 2 vnt.
bonded rubber bush (gale) ??? €
(2) PR-G01,G07 1 vnt.
bonded rubber bush ??? €
3 2 vnt.
bonded rubber bush (priekis) ??? €
5 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,5X82 ??? €
6 2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X70 ??? €
7 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė M12X1,50 ??? €
8 PR-1ZG,1LR 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (kairė) ??? €
(8) PR-1ZG,1LR 1 vnt.
wheel bearing housing with - brake carrier (dešinėje) ??? €
8A PR-1ZC,1ZD 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(8A) PR-1ZC,1ZD 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
(8A) PR-1ZE 1 vnt.
rato guolio korpusas (kairė) ??? €
(8A) PR-1ZE 1 vnt.
rato guolio korpusas (dešinėje) ??? €
9 2 vnt.
wheelhub with bearing 72MM ??? €
- 2 vnt.
sandarinimo plokštė
žr. paveiksle, detalė:
72MM;;407-20,7 ??? €
10 2 vnt.
double hexagon nut M16X1,5 ??? €
11 ;D >> - 02.10.2011
1 vnt.
guide joint (kairė) ??? €
(11) ;D - 03.10.2011>>
1 vnt.
guide joint ??? €
(11) ;D >> - 02.10.2011
1 vnt.
guide joint (dešinėje) ??? €
(11) ;D - 03.10.2011>>
1 vnt.
guide joint ??? €
12 6 vnt.
plati šešiakampė veržlė M10 ??? €
13 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
14
stabilizatorius
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
15
giminė tarpinė
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
16
sujungiantis strypas
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
17
laikiklio detalė
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
18
varžtas plačia šešiakampe galvute
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
19
plati šešiakampė veržlė
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
20 2 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute M12X1,5X80 ??? €
21 2 vnt.
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
22
plati šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti
žr. iliustraciją:
;;411-00;411-.. ??? €
23 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,5 ??? €
24 2 vnt.
dangtelis uždarantis
for vehicles without anti- lock braking system
??? €
25
amortizatoriai
žr. iliustraciją:
;411-00;411-.. ??? €
26 1 vnt.
oro nukreipiklis (kairė) ??? €
(26) 1 vnt.
oro nukreipiklis (dešinėje) ??? €
27 1 vnt.
išsiplečianti kniedė 8X12 ??? €