Pagrindinis meniu

SKODA Octavia
018-05 engine/gearbox assy skid plate Rinktis kitą grupę
420018000
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
3 1 vnt.
ranka/alkūnė ??? €
4 ;F >> 1Z-7A151 449;F >> 1Z-7B153 112;F >> 1Z-7S150 564;F >> 1Z-72125 275;F >> 1Z-78029 022
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,50X80 ??? €
(4) ;F 1Z-7A151 449>>;F 1Z-7B153 112>>;F 1Z-7S150 564>>;F 1Z-72125 275>>;F 1Z-78029 022>>;F 1Z-8K150 016>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
2 vnt.
varžtas plačia šešiakampe galvute M12X1,5X80 ??? €
8 ;F >> 1Z-7A153 879;F >> 1Z-8B151 011;F >> 1Z-8S150 141;F >> 1Z-82037 631;F >> 1Z-88010 958
;PR-TT1,T58,;T53,T72...
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) [priekinių varančių ratų pavara PR-TT1,T58,T53,T72,T59,T1Q,TG0,T9G,TM0,TN0] ??? €
8 ;F 1Z-7A153 879>>;F 1Z-8B151 011>>;F 1Z-8K150 113>>;F 1Z-8S150 141>>;F 1Z-82037 631>>;F 1Z-88010 958>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
;PR-TT1,T58,;T53,T72...
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) [priekinių varančių ratų pavara PR-TT1,T58,T53,T72,T59,T1Q,TG0,T9G,TM0,TN0,TU3] ??? €
8 ;+PR-TJ2 1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) [priekinių varančių ratų pavara +PR-TJ2] ??? €
8 ;F 1Z-7A155 034>>;F 1Z-8B152 248>>;F 1Z-8K150 114>>;F 1Z-8S150 359>>;F 1Z-82076 399>>;F 1Z-88017 387>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
;+PR-TJ2
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) [4wd +PR-TJ2] ??? €
(8) ;F >> 1Z-7A153 879;F >> 1Z-8B151 011;F >> 1Z-8S150 141;F >> 1Z-82037 631;F >> 1Z-88010 958
4X4
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) ??? €
(8) ;F 1Z-7A153 879>> 1Z-7A155 033;F 1Z-8B151 011>> 1Z-8B152 247;F >> 1Z-8K150 113;F 1Z-8S150 141>> 1Z-8S150 358;F 1Z-82037 631>> 1Z-82076 398;F 1Z-88010 958>> 1Z-88017 386
4X4
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) ??? €
8 ;F 1Z-7A155 033>>;F 1Z-8B152 247>>;F 1Z-8K150 113>>;F 1Z-8S150 358>>;F 1Z-82076 398>>;F 1Z-88017 386>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
1 vnt.
engine/gearbox assy skid plate (metal) ??? €
9 1 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X30 ??? €
10 1 vnt.
varžtas su šešiakampe vidine (lizdine) galvute 5X16Z2 ??? €
11 4 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M8X16 ??? €
12 8 vnt.
savisriegė veržlė 5X16,5X11 ??? €
16 ;;;;F >> 1Z-7A153 879;F >> 1Z-8B151 011;F >> 1Z-8S150 141;F >> 1Z-82037 631;F >> 1Z-88010 958
PR-T59,T71,; T9G,T...
1 vnt.
carrier for drive train underbody guard
for vehicles with exhaust gas turbocharger
??? €
16 ;;;;F 1Z-7A153 879>>;F 1Z-8B151 011>>;F 1Z-8S150 141>>;F 1Z-82037 631>>;F 1Z-88010 958>>;F 1Z-8K150 016>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
PR-T59,T71,; T9G,T...
1 vnt.
carrier for drive train underbody guard
for vehicles with exhaust gas turbocharger
??? €
(16) ;;F >> 1Z-7A153 879;F >> 1Z-8B151 011;F >> 1Z-8S150 141;F >> 1Z-82037 631;F >> 1Z-88010 958
PR-T1Q,T72; T53,T5...
1 vnt.
carrier for drive train underbody guard ??? €
(16) ;;F 1Z-7A153 880>>;F 1Z-8B151 012>>;F 1Z-8S150 142>>;F 1Z-82037 632>>;F 1Z-88010 959>>;F 1Z-8K150 016>>;F 1Z-8C000 342>>;F 1Z-8D150 022>>
PR-T1Q,T72; T53,T5...
1 vnt.
carrier for drive train underbody guard ??? €
18 PR-T53,T58, 1 vnt.
laikiklio montavimas (kairė) ??? €
(18) PR-T1Q,T72,;T59,T71,... 1 vnt.
laikiklio montavimas (kairė) ??? €
19 PR-T59,T71,;T9G,TG0,... 1 vnt.
laikiklio montavimas (dešinėje) ??? €
(19) PR-T1Q,T72,; T53,T... 1 vnt.
laikiklio montavimas (dešinėje) ??? €
20 1 vnt.
šešiakampė veržlė M8 ??? €
(21) 5 vnt.
kniedinė uždara veržlė M10 ??? €
22 5 vnt.
varžtas su daugiakampe vidine (lizdine) plačia galvute M10X30 ??? €
26 ;F >> 1Z-8A154 667;F >> 1Z-8B157 185;F >> 1Z-8C006 509;F >> 1Z-8K152 778;F >> 1Z-8S151 039;F >> 1Z-82198 496;F >> 1Z-88037 285
PR-T71,T9G,; TG0,T...
1 vnt.
slopinimo ??? €
26 ;;F 1Z-8A154 668>>;F 1Z-8B157 186>>;F 1Z-8C006 510>>;F 1Z-8K152 779>>;F 1Z-8S151 040>>;F 1Z-82198 497>>;F 1Z-88037 286>>;F 1Z-8D150 022>>
1 vnt.
slopinimo
pakeisti dirbtuvėse
??? €
24 1 vnt.
bungs ??? €
27 10 vnt.
sąvaržėlė 8X9,4X20 ??? €
28 1 vnt.
poveržlė 8,4X24X2 ??? €