Pagrindinis meniu

SKODA Pick Up
500-00 rear axle beam with attachment parts Rinktis kitą grupę
193500100
Džiaugiesi radęs? Pasidalink su draugais!
# Kodas Pastaba Kiekis
2 2 vnt.
apdaila ??? €
3 2 vnt.
crown bracing ??? €
4 2 vnt.
šešiakampė veržlė M16X1 ??? €
4 2 vnt.
šešiakampė veržlė M16X1 ??? €
5 2 vnt.
poveržlė ??? €
6 2 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis (išorinis) ??? €
(6) 2 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis (išorinis) ??? €
7 2 vnt.
split pin 4X30 ??? €
8 2 vnt.
stabdžių būgnas
optional:
;1H0 501 615 A ??? €
(8) 2 vnt.
stabdžių būgnas
optional:
;6U0 501 615 B ??? €
(9) 1 vnt.
siaurėjantis ritininis guolis 29X50,29X14,73 ??? €
10 2 vnt.
veleno riebokšlis ??? €
11 1 vnt.
drum brake (dešinėje)
with wheel brake cylinder:
;22,2MM ??? €
12 1 vnt.
drum brake (kairė)
with wheel brake cylinder:
;22,2MM ??? €
13 8 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M10X28 ??? €
14 8 vnt.
belleville spring 10,5X17 ??? €
15 1 vnt.
stub axle (kairė) ??? €
16 1 vnt.
stub axle (dešinėje) ??? €
17 1 vnt.
rear axle beam ??? €
18 1 vnt.
laikiklio montavimas (dešinėje) ??? €
(18) ;10.95 - 09.96
1 vnt.
laikiklio montavimas (kairė) ??? €
(18) ;10.96 -
1 vnt.
laikiklis (kairė) ??? €
(18) 1 vnt.
laikiklio montavimas (kairėje gale)
modelims su stabdžių antiblokavimo sistema -ABS-
??? €
20 2 vnt.
šešiakampė veržlė, užsitvirtinanti M12X1,25 ??? €
21 2 vnt.
varžtas su šešiakampe galvute M12X1,25 ??? €
22 6 vnt.
fitted bolt, hexagon head M10X1,25X30 ??? €
23 FELICIA 6 vnt.
poveržlė
optional:
10,4;6U0 199 183 ??? €
(23) 6 vnt.
poveržlė
optional:
10,4;6U0 199 183 B ??? €
24 2 vnt.
hydro-mounting ??? €
(25)
stabdžių vamzdelio laikiklis (1 taškas) ??? €
(25) 1 vnt.
sąvaržėlė
modelims su stabdžių antiblokavimo sistema -ABS-
??? €
26 2 vnt.
sąvaržėlė
optional:
;6U0 609 734 ??? €
(26) 2 vnt.
sąvaržėlė
optional:
;1H0 609 734 ??? €
27 2 vnt.
rotoriaus greičio jutikliui ??? €
29 2 vnt.
O-žiedas 44X36 ??? €
30 1 vnt.
sąvaržėlė ??? €
- 2 vnt.
rato guolis su surinkimo dalimis (gale)
for vehicles without anti- lock braking system
??? €