Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: O530 - CITARO 12M, 1 TUER; VIN numerio dalis: 628080
Grupė: 86 EMERGENCY EQUIPMENT
121194
121223
121171
121247
121183
121190
121195
121199
121200
# Kodas Pavadinimas
008 A 0008680485 EMERGENCY HAMMER
LEAD-SEALED
008 A 0008680485 EMERGENCY HAMMER
LEAD-SEALED
008 A 0008680485 EMERGENCY HAMMER
LEAD-SEALED
016 A 0008680585 HAMMER
EMERGENCY HAMMER WITH THEFT PROTECTION
016 A 0008680585 HAMMER
EMERGENCY HAMMER WITH THEFT PROTECTION
016 A 0008681285 HAMMER
016 A 0008681285 HAMMER
017 A 6288680107 SHELL
EMERGENCY HAMMER
017 A 6288680407 SHELL
EMERGENCY HAMMER
TO A0008681285
017 A 6288680407 SHELL
EMERGENCY HAMMER
TO A0008681285
018 A 6288680011 PLATE
018 A 6288680011 PLATE
019 A 6288680010 GLASS PANE
N 007985005147 SCREW
N 000000000522 SHEET METAL SCREW
4.2X16
022 A 0005467130 INSULATING HOSE
8,5 MM
024 A 0008683014 BRACKET
WITH HOLE FOR BUTTON
024 A 0008682614 BRACKET
.
024 A 0008682614 BRACKET
.
024 A 0008682614 BRACKET
.
028 A 6288680097 PAD
036 A 6288200215 ELECTRIC CABLE
SWITCH
036 A 6288200215 ELECTRIC CABLE
SWITCH
036 A 6288200215 ELECTRIC CABLE
SWITCH
040 A 0009880270 LEAD SEAL
Repalced by: A 0009883070
040 A 0009883070 LEAD SEAL
040 A 0009880270 LEAD SEAL
Repalced by: A 0009883070
040 A 0009883070 LEAD SEAL
040 A 0009880270 LEAD SEAL
Repalced by: A 0009883070
040 A 0009883070 LEAD SEAL
043 A 0008603880 FIRE EXTINGUISHER
RECORD
048 A 0018681080 FIRE EXTINGUISHER
GLORIA
048 A 0018681080 FIRE EXTINGUISHER
GLORIA
048 A 0018681080 FIRE EXTINGUISHER
GLORIA
048 A 0008605980 FIRE EXTINGUISHER
GLORIA
049 A 0018681180 FIRE EXTINGUISHER
FOR NORWAY
GLORIA
049 A 0018681180 FIRE EXTINGUISHER
FOR NORWAY
GLORIA
049 A 0018681380 FIRE EXTINGUISHER
FOR SWEDEN
GLORIA
049 A 0018681380 FIRE EXTINGUISHER
FOR SWEDEN
GLORIA
049 A 0008606180 FIRE EXTINGUISHER
GLORIA TYP PD 6 GA
052 A 0008603180 FIRE EXTINGUISHER
TOTAL
Repalced by: A 0008606580
052 A 0008606580 FIRE EXTINGUISHER
TOTAL
052 A 0008606880 FIRE EXTINGUISHER
REGISTRATION FOR BELGIUM
056 A 0008604380 FIRE EXTINGUISHER
MINIMAX
056 A 0008604380 FIRE EXTINGUISHER
MINIMAX
060 A 0008606980 FIRE EXTINGUISHER
GUARDIAN FIRE
061 A 0008606980 FIRE EXTINGUISHER
062 A 6718600380 FIRE EXTINGUISHER
FOR TURKEY
KALAFATOGLU
066 A 0018681480 FIRE EXTINGUISHER
FOR ITALY
CENTRUM
066 A 0018681480 FIRE EXTINGUISHER
FOR ITALY
CENTRUM
068 A 0008660814 BRACKET
RECORD
069 A 0008604014 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
072 A 0008602014 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
072 A 0008602014 BRACKET
GLORIA
072 A 0008602014 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
073 A 6286802914 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
073 A 6286802914 BRACKET
LOST PROPERTY COMPARTMENT
GLORIA
073 A 6286802914 BRACKET
LOST PROPERTY COMPARTMENT
GLORIA
074 A 6289510111 PLATE
GROOVED PLATE
074 A 6289510111 PLATE
GROOVED PLATE
074 A 6289510111 PLATE
GROOVED PLATE
075 A 0008683614 BRACKET
GLORIA
077 A 0008602214 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
TOTAL
077 A 0008602214 BRACKET
TOTAL
077 A 0008602214 BRACKET
TOTAL
077 A 0008601714 BRACKET
FIRE EXTINGUISHER
079 A 0008602714 BRACKET
MINIMAX
079 A 0008602714 BRACKET
MINIMAX
079 A 0008602714 BRACKET
CENTRUM
079 A 0008602714 BRACKET
FOR ITALY
CENTRUM
081 A 0008604080 FIRE EXTINGUISHER
SICLI
083 A 0008603614 BRACKET
SICLI
085 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
085 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
085 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
085 N 910105008004 HEXAGON HEAD BOLT
085 N 910105006002 HEXAGON HEAD BOLT
087 A 6288650011 PLATE
AEROGRAU
089 N 910001004106 RIVET
4 X 12,62
091 N 913024006101 RIVET NUT
M 6 X 15,7
093 N 910112008000 NUT
095 N 000000000528 SHEET METAL SCREW
102 A 0008680388 PLATE
REGISTRATION FOR PORTUGAL
102 A 6718172223 GUIDE SIGN
FOR TURKEY
102 A 0058176520 GUIDE SIGN
FOR SWITZERLAND
GLORIA TYP PSE 6
102 A 0058176620 GUIDE SIGN
FOR DENMARK
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058176720 GUIDE SIGN
FOR SPAIN
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058176920 GUIDE SIGN
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058177120 GUIDE SIGN
FOR PORTUGAL
GLORIA TYP PSE 6
102 A 0058177220 GUIDE SIGN
FOR ROMANIA
GLORIA TYP PSE 6
102 A 0058177320 GUIDE SIGN
FOR THE NETHERLANDS
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058177420 GUIDE SIGN
FOR FRANCE
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058177520 GUIDE SIGN
102 A 0058177620 GUIDE SIGN
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0058177720 GUIDE SIGN
GLORIA TYP PSE 6
102 A 0008680088 PLATE
GLORIA TYP PS 6 GA
102 A 0008680288 PLATE
FOR FINLAND
GLORIA TYP PD 6 GA
102 A 0008680588 PLATE
FOR SWITZERLAND
GLORIA TYP PD 6 GA
104 A 0005833553 EMERGENCY LANTERN
WITH WORKING FLOODLIGHT
108 A 0005832919 HAND LAMP
Repalced by: A 0005833919
108 A 0005833919 HAND LAMP
108 A 0005832919 HAND LAMP
Repalced by: A 0005833919
108 A 0005833919 HAND LAMP
A 0009824608 BATTERY
A 0009824608 BATTERY
112 A 0008650850 FIRST AID BOX
Repalced by: A 0008651450
112 A 0008651450 FIRST AID BOX
112 A 0008651550 FIRST AID KIT
112 A 0008651350 FIRST AID BOX
FOR GREAT BRITAIN
112 A 6328600050 FIRST AID BOX
FOR TURKEY
112 A 6328600150 FIRST AID KIT
FOR BULGARIA
118 A 6288681107 STORAGE TRAY
118 A 6288681107 STORAGE TRAY
120 A 0005907712 WARNING TRIANGLE
Repalced by: A 0008900297
120 A 0008900297 WARNING TRIANGLE
120 A 0005907712 WARNING TRIANGLE
Repalced by: A 0008900297
120 A 0008900297 WARNING TRIANGLE
132 A 0008602614 BRACKET
FOR FIRST-AID BAG
135 A 0008650240 BRACKET
FOR FIRST-AID BAG
138 A 0009834594 ELASTIC BAND
141 A 0009881269 CLIP
144 N 000000000482 TAPPING SCREW
4,2 X 13
200 A 0008600225 PRESSURE AGENT CONTAINER
200 A 0008600225 PRESSURE AGENT CONTAINER
210 A 0008680467 DETECTOR TUBE
210 A 0008680467 DETECTOR TUBE
220 A 0059970952 HOSE
220 A 0059970952 HOSE
221 A 0008210897 HOSE
225 A 0009930635 SPRING
225 A 0009930635 SPRING
233 A 6288320114 BRACKET
5,05M
234 A 6288683214 BRACKET
235 A 6288600914 BRACKET
240 A 0059973589 COUPLING
245 A 0004290640 BRACKET
245 A 0004290640 BRACKET
248 A 6288601514 BRACKET
248 A 6288601514 BRACKET
250 A 0009957942 MOUNTING CLAMP
58 / 20
250 N 000000006128 CLAMP
76/25 RSGU
250 N 000000006128 CLAMP
76/25 RSGU
255 N 000000001045 CLAMP
10/15 RSGU
255 N 000000006221 CLAMP
10/20 RSGU
255 N 000000006221 CLAMP
10/20 RSGU
255 N 000000000321 CLAMP
12/15 RSGU
255 N 000000000321 CLAMP
12/15 RSGU
255 N 000000003085 CLAMP
6/15 RSGU
255 N 000000000319 CLAMP
8/15 RSGU
255 N 000000000319 CLAMP
8/15 RSGU
255 A 0009957742 CLAMP
8/20 RSGU
255 A 0009957742 CLAMP
8/20 RSGU
255 N 916016062200 CLAMP
60 / 20 RSGU
255 N 000000005972 CLAMP
15/15 RSGU
255 N 000000005972 CLAMP
15/15 RSGU
255 N 000000000329 CLAMP
28/15 RSGU
260 A 0009970196 TEST CONNECTION
260 A 0009970196 TEST CONNECTION
270 N 910143008002 HEXALOBULAR BOLT
M8X25
270 N 910105008039 HEXAGON HEAD BOLT
M8X25
270 N 910105006004 HEXAGON HEAD BOLT
M6X16
270 N 000000003765 HEXALOBULAR BOLT
M6X20
270 N 910105006006 HEXAGON HEAD BOLT
M6X20
270 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
M8X16
271 N 000000003251 HEXALOBULAR BOLT
M5X12
271 N 000000001526 HEXALOBULAR BOLT
M5X12
275 N 000000003175 NUT
M8
275 N 913023008003 NUT
M8
275 N 913023006001 NUT
M6
275 N 913023006002 NUT
M6
275 N 913023006004 NUT
M6
278 A 0009845421 RIVETED NUT
M 8
278 A 0009845421 RIVETED NUT
M 8
290 A 0029975890 CABLE TIE
LINE MOUNTING
7.4-8.4X355-375
290 A 0029975890 CABLE TIE
LINE MOUNTING
295 A 6288690387 GUIDE TUBE
302 A 0008600325 PRESSURE AGENT CONTAINER
EXTINGUISHING AGENT
302 A 0008600325 PRESSURE AGENT CONTAINER
EXTINGUISHING AGENT
305 A 6288601860 WATER CONTAINER
EXTINGUISHING AGENT
6,5 L
305 A 6288601860 WATER CONTAINER
EXTINGUISHING AGENT
6,5 L
308 A 0008680467 DETECTOR TUBE
308 A 0008680467 DETECTOR TUBE
311 A 0009930635 SPRING
311 A 0009930635 SPRING
314 A 0059970952 HOSE
314 A 0059970952 HOSE
317 A 0008680245 SPRAY NOZZLE
317 A 0008680245 SPRAY NOZZLE
320 A 0008692172 CLOSING COVER
320 A 0008692172 CLOSING COVER
323 A 0019972374 T-FITTING
323 A 0019972374 T-FITTING
326 A 0019906554 NUT
M 14 X 1,5 AL
326 A 0019906554 NUT
M 14 X 1,5 AL
332 A 0059971389 COUPLING
332 A 0059971389 COUPLING
338 A 0009971542 SEAL WASHER
338 A 0009971542 SEAL WASHER
341 A 0009977975 THREADED UNION
341 A 0009977975 THREADED UNION
344 A 0059973589 COUPLING
344 A 0059973589 COUPLING
347 A 6288600692 HOSE
347 A 6288600692 HOSE
350 A 6288600068 PIPE LINE
351 A 6288602568 EXTINGUISHANT LINE
353 A 6288606968 PIPE LINE
354 A 6288602868 EXTINGUISHANT LINE
356 A 6288607068 PIPE LINE
357 A 6288602968 EXTINGUISHANT LINE
359 A 6288602068 PIPE LINE
360 A 6288603068 EXTINGUISHANT LINE
L = 1131
360 A 6288607868 EXTINGUISHANT LINE
L = 1097
362 A 6288602168 PIPE LINE
363 A 6288603168 EXTINGUISHANT LINE
L = 1336
363 A 6288607968 EXTINGUISHANT LINE
L = 1370
365 A 6288602268 PIPE LINE
366 A 6288603368 EXTINGUISHANT LINE
368 A 6288602368 PIPE LINE
369 A 6288603268 EXTINGUISHANT LINE
371 A 6288602468 PIPE LINE
372 A 6288603468 EXTINGUISHANT LINE
374 A 6288604768 PIPE LINE
375 A 6288603568 EXTINGUISHANT LINE
377 A 6288600914 BRACKET
377 A 6288600914 BRACKET
380 A 6288601314 BRACKET
380 A 6288601314 BRACKET
383 A 6288601514 BRACKET
383 A 6288601514 BRACKET
386 A 6288601614 BRACKET
389 A 6288681314 BRACKET
389 A 6288681314 BRACKET
390 A 6288680314 BRACKET
391 A 6288680214 BRACKET
392 A 6288681414 BRACKET
393 A 6288681114 BRACKET
394 A 6288601414 BRACKET
395 A 0004290640 BRACKET
395 A 0004290640 BRACKET
398 A 0008356614 BRACKET
398 A 0008356614 BRACKET
400 A 6004760236 BRACKET
401 A 6288324814 BRACKET
402 A 3018322014 BRACKET
404 A 6288320114 BRACKET
404 A 6288320114 BRACKET
407 A 0009871229 EDGE GUARD SECTION
407 A 0009871229 EDGE GUARD SECTION
410 A 3604750020 PAD
410 A 3604750020 PAD
413 A 0029975890 CABLE TIE
413 A 0029975890 CABLE TIE
416 A 0008210897 HOSE
416 A 0008210897 HOSE
419 N 000000006184 FITTING
419 N 000000006184 FITTING
422 A 0009970196 TEST CONNECTION
422 A 0009970196 TEST CONNECTION
424 A 0039901397 RIVETED NUT
M 6
424 A 0039901397 RIVETED NUT
M 6
425 N 910112006001 HEXAGON NUT
M 6
425 N 910112006003 HEXAGON NUT
M 6
425 N 913023006002 NUT
M 6
425 N 913023006002 NUT
M 6
428 N 913023008003 NUT
M 8
428 N 913023008003 NUT
M 8
431 N 000000001526 HEXALOBULAR BOLT
M 5 X 12
431 N 000000001526 HEXALOBULAR BOLT
M 5 X 12
431 N 000000001935 SCREW
M 5 X 16
434 N 910105006004 HEXAGON HEAD BOLT
M6X16
434 N 910105006004 HEXAGON HEAD BOLT
M6X16
434 N 910105006006 HEXAGON HEAD BOLT
M 6 X 20
434 N 910105006006 HEXAGON HEAD BOLT
M 6 X 20
434 N 910105008041 SCREW
M 8 X 16
434 N 910105008041 SCREW
M 8 X 16
434 N 910105008026 HEXAGON HEAD BOLT
M 8 X 20
434 N 910105008026 HEXAGON HEAD BOLT
M 8 X 20
434 N 910105008039 HEXAGON HEAD BOLT
M 8 X 25
434 N 910105008039 HEXAGON HEAD BOLT
M 8 X 25
437 A 0009955142 MOUNTING CLAMP
6/15 RSGU
437 A 0009955142 MOUNTING CLAMP
6/15 RSGU
437 N 000000000319 CLAMP
8/15 RSGU
437 N 000000000319 CLAMP
8/15 RSGU
437 N 000000001045 CLAMP
10/15 RSGU
437 N 000000001045 CLAMP
10/15 RSGU
437 N 000000000321 CLAMP
12/15 RSGU
437 N 000000000321 CLAMP
12/15 RSGU
437 N 000000006223 CLAMP
13/15 RSGU
437 N 000000006223 CLAMP
13/15 RSGU
437 N 000000005972 CLAMP
15/15 RSGU
437 N 000000005972 CLAMP
15/15 RSGU
437 N 000000006234 CLAMP
18/15 RSGU
437 N 000000000324 CLAMP
18/15 RSGU
437 N 000000000325 CLAMP
20/15 RSGU
437 N 000000006221 CLAMP
10/20 RSGU
437 N 000000000325 CLAMP
20/15 RSGU
437 N 000000005973 CLAMP
20/20 RSGU
437 N 000000005973 CLAMP
22/20 RSGU
437 A 0009957742 CLAMP
8/20 M LASCHE U ELATOM
437 A 0009957742 CLAMP
8/20 M LASCHE U ELATOM
437 N 000000000326 CLAMP
22/15 RSGU
437 N 000000000329 CLAMP
28/15 RSGU
437 N 000000005975 CLAMP
35/20 RSGU
437 N 000000006126 CLAMP
60/25 RSGU
437 N 000000006317 CLAMP
8/15 RS
437 N 000000006319 CLAMP
16/15 RS
437 N 000000006234 CLAMP
18/15 RS
437 N 000000006320 CLAMP
18/20 RS
440 N 000000006128 CLAMP
76/25 RSGU
440 N 000000006128 CLAMP
76/25 RSGU
443 N 000000005893 CLAMP
140 - 160 X 12
443 N 000000000679 CLAMP
140 - 160 X 12