Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: O 530 N3 EURO 2; VIN numerio dalis: 628011
Grupė: 52 SHEET METAL / AIR INTAKE - 160 AIR INTAKE AND AIR CLEANER
68416
68450
68451
68452
# Kodas Pavadinimas
005 A 6285280206 AIR CLEANER
005 A 6285280206 AIR CLEANER
010 A 6285280282 HOSE
010 A 6285280282 HOSE
010 A 6285281582 HOSE
015 A 6285202901 AIR INTAKE PIPE
017 A 6285200001 AIR INTAKE PIPE
019 A 6289870043 RUBBER SLEEVE
020 A 6289950101 CLAMP
020 A 6289950101 CLAMP
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
D=150MM
020 A 6289950301 FASTENING CLAMP
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
D=156MM
020 A 6289950501 FASTENING CLAMP
021 A 6285280082 HOSE
024 A 6285282140 BRACKET
025 A 6285280440 BRACKET
025 A 6284922941 BRACKET
025 A 6285200041 BRACKET
Repalced by: A 6285280440
025 A 6285280440 BRACKET
030 A 3225040212 RUBBER MOUNTING
030 A 0019875240 RUBBER BUFFER
Repalced by: A 3225040212
030 A 3225040212 RUBBER MOUNTING
032 A 6285040312 RUBBER MOUNTING
034 A 0009885411 BUFFER
034 A 0009885411 BUFFER
035 A 6285202467 STRAP
035 A 6285203867 STRAP
036 N 000912006045 SCREW
M6X40MM
037 N 913023006002 NUT
M6
040 A 6285203001 AIR INTAKE PIPE
041 A 6285200101 AIR INTAKE PIPE
Repalced by: A 6285200701
041 A 6285200701 AIR INTAKE PIPE
041 A 6285282682 INTAKE MANIFOLD
044 A 3565012422 BRACKET
045 A 3565012222 BRACKET
045 A 3565012222 BRACKET
046 A 6285280741 BRACKET
048 A 3579913240 SPACER TUBE
048 A 4429915240 SPACER TUBE
AIR INTAKE PIPE TO ENGINE
050 A 6289950001 CLAMP
055 A 6285280182 HOSE
055 A 6285280182 HOSE
060 A 6285281582 HOSE
062 A 6285200201 AIR INTAKE PIPE
Repalced by: A 6285200801
062 A 6285200801 AIR INTAKE PIPE
Repalced by: A 6285201801
062 A 6285201801 INTAKE MANIFOLD
065 A 6285203101 AIR INTAKE PIPE
070 A 6289950310 CLAMP
070 A 6289950010 CLAMP
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
070 A 6289950310 CLAMP
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
070 A 6285200167 STRAP
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
070 A 6285201567 JAW CLAMP, TWO-PIECE
AIR INTAKE PIPE TO SUBSTRUCTURE
071 A 6285200067 STRAP
075 A 6285200667 STRAP
075 A 6285202867 STRAP
077 A 6289950010 CLAMP
Repalced by: A 6285200467
077 A 6285200467 MOUNTING CLAMP
080 A 6285280482 HOSE
Repalced by: A 6285283182
080 A 6285283182 HOSE
082 A 0020946982 HOSE
Repalced by: A 6285283282
082 A 6285283282 HOSE
085 A 6285280208 AIR INTAKE PIPE
090 A 6285200241 BRACKET
095 A 6285280085 RUBBER MOUNTING
100 A 6285280840 BRACKET
105 A 6285280982 HOSE
Repalced by: A 6285284982
105 A 6285284982 HOSE
110 A 6285200601 AIR INTAKE PIPE
112 A 6285200301 AIR INTAKE PIPE
Repalced by: A 6285200901
112 A 6285200901 AIR INTAKE PIPE
Repalced by: A 6285201901
112 A 6285201901 INTAKE MANIFOLD
115 A 6285280640 BRACKET
120 A 6285280382 HOSE
122 A 0005010382 HOSE
125 A 0020946982 HOSE
130 A 6289950201 CLAMP
130 A 6289950201 CLAMP
131 A 6289950201 CLAMP
131 A 6289950001 CLAMP
D100
131 A 6289950001 CLAMP
D=100MM
135 A 6285001188 LINE
140 A 6285003531 BRACKET
140 A 6285284841 BRACKET
142 A 6285280140 BRACKET
145 A 3056148014 BRACKET
150 A 0020946382 CHARGE AIR HOSE
155 A 6285200767 CLAMP
160 A 6285001088 LINE
165 A 0020946982 HOSE
Repalced by: A 6285283282
165 A 6285283282 HOSE
170 A 6285203201 AIR INTAKE PIPE
A 6285281507 PIPE ELBOW
180 A 6285203301 AIR INTAKE PIPE
185 A 6285287540 BRACKET
190 A 6285201102 RESONATOR
190 A 6285200202 RESONATOR
195 A 6285203401 AIR INTAKE PIPE
200 A 6285287240 BRACKET
205 A 0015408117 SENDER UNIT
CHARGE AIR TEMPERATURE SENSOR
210 A 6285200147 FLANGE
Repalced by: A 6285200247
210 A 6285200247 FLANGE
215 A 0004766632 VALVE
220 A 6285203901 AIR INTAKE PIPE
220 A 6285283482 HOSE
225 A 6285203501 AIR INTAKE PIPE
225 A 6285205801 AIR INTAKE PIPE
230 A 6285201967 STRAP
CHARGE AIR HOSE
235 A 6285280439 SUPPORT
CHARGE AIR HOSE
240 A 6285200086 HOSE
Repalced by: A 6285200386
240 A 6285200386 HOSE
245 A 3909970682 HOSE
ENGINE BREATHING
245 A 3909970682 HOSE
ENGINE BREATHING
245 A 6285280008 AIR INTAKE PIPE
245 A 6285282182 HOSE
RESONATOR
D=20MM
Repalced by: A 6285283882
245 A 6285283882 HOSE
RESONATOR
D=20MM
245 A 6285282582 HOSE
RESONATOR
245 A 6665280082 HOSE
245 A 0099978382 HOSE
AT AIR COMPRESSOR
Repalced by: A 6285281882
245 A 6285281882 INTAKE HOSE
AT AIR COMPRESSOR
Repalced by: A 6285281782
245 A 6285281782 HOSE
AT AIR COMPRESSOR
245 A 6285282282 INTAKE HOSE
TO RESONATOR
245 A 6285282182 HOSE
TO RESONATOR
Repalced by: A 6285283882
245 A 6285283882 HOSE
TO RESONATOR
A 6284200431 LINE
A 6284200033 LINE
A 6284201933 LINE
A 0019972872 FITTING
RETARDER SOLENOID VALVE
A 0019972872 FITTING
A 0019972572 FITTING
Repalced by: N 000000006446
N 000000006446 FITTING
N 007603012110 SEALING RING
RETARDER SOLENOID VALVE
12X17MM-CU
N 007603012110 SEALING RING
12X17MM-CU
N 007603012110 SEALING RING
12X17MM-CU;TO A 001 997 25 72
A 0059902470 T-FITTING
N 003861008005 CUTTING RING
N 915017008100 NUT
AL8
A 0059904070 T-FITTING
A 0005280282 HOSE
A 6284200531 LINE
A 0059902670 T-FITTING
A 3569970982 HOSE
A 0005280282 HOSE
250 N 000000006222 CLAMP
12/20MM
Repalced by: N 000000007530
250 N 000000007530 CLAMP
12/20MM
250 N 916016006201 CLAMP
6/15MM
250 N 916016008200 CLAMP
8/15MM
Repalced by: N 000000000319
250 N 000000000319 CLAMP
8/15MM
250 N 900288012001 CLAMP
12/9X0,6MM
250 N 916016018201 CLAMP
18/15MM
250 N 916016019200 CLAMP
19/20MM
250 N 916016022202 CLAMP
22/20MM
Repalced by: N 000000005973
250 N 000000005973 CLAMP
22/20MM
250 N 916016028200 CLAMP
28/20MM
Repalced by: N 000000006228
250 N 000000006228 CLAMP
28/20MM
250 N 916016028201 CLAMP
28/20MM
250 N 916016028201 CLAMP
28/20MM
250 N 916016032201 CLAMP
32/15MM
Repalced by: N 000000004043
250 N 000000004043 CLAMP
32/15MM
250 N 000000000667 CLAMP
20-32X12MM
250 N 000000000667 CLAMP
20-32X12MM
250 N 000000000668 CLAMP
25-40X12MM
Repalced by: N 000000002772
250 N 000000002772 CLAMP
25-40X13MM
250 N 916018025000 CLAMP
25-40MM
250 N 916018025000 CLAMP
25-40MM
Repalced by: N 000000000668
250 N 000000000668 CLAMP
25-40X12MM
Repalced by: N 000000002772
250 N 000000002772 CLAMP
25-40X13MM
250 A 0059970690 CLAMP
250 A 0059970690 CLAMP
250 A 0059971490 HOSE CLAMP
Repalced by: A 0019951910
250 A 0019951910 CLAMP
250 A 0059975490 CLAMP
250 N 916017140000 CLAMP
140-160MM
Repalced by: N 000000005893
250 N 000000005893 CLAMP
140-160MM
250 N 916017150000 CLAMP
150-170MM
250 N 916017150000 CLAMP
150-170MM
250 N 916017160000 CLAMP
150-170MM
Repalced by: N 000000000680
250 N 000000000679 CLAMP
140-160X12MM
250 N 916017160000 CLAMP
160-180MM
Repalced by: N 000000000680
250 N 000000000680 CLAMP
150-170X12MM
250 N 000000000680 CLAMP
150-170X12MM
253 N 910105010001 HEXAGON HEAD BOLT
M10X30
253 N 910105010009 HEXAGON HEAD BOLT
M10X25
253 N 910105008016 HEXAGON HEAD BOLT
M8X30MM
256 N 910112010001 NUT
M10
259 N 910112008000 NUT
M8
259 N 910113008003 HEXAGON NUT
M8
262 N 910105010001 HEXAGON HEAD BOLT
M10X30
Repalced by: N 910105008017
262 N 910105008017 HEXAGON HEAD BOLT
M8X45MM
265 N 910112010001 NUT
M10
Repalced by: N 910112008000
265 N 910112008000 NUT
M8
268 N 910105006023 HEXAGON HEAD BOLT
M6X16MM
268 N 910105006006 HEXAGON HEAD BOLT
M6X20MM
268 N 910105016013 HEXAGON HEAD BOLT
M6X1,5X30MM
Repalced by: N 000000005543
268 N 000000005543 HEXAGON HEAD BOLT
M16X1,5X30MM
268 N 910105008026 HEXAGON HEAD BOLT
M8X20MM
268 N 910105006004 HEXAGON HEAD BOLT
M6X16
Repalced by: N 910143006001
268 N 910143006001 HEXALOBULAR BOLT
M6X16
268 N 910105008008 HEXAGON HEAD BOLT
M8X16MM
268 N 910105008006 HEXAGON HEAD BOLT
M8X60MM
268 N 304017008040 HEXAGON HEAD BOLT
M8X40MM
268 N 910105008016 HEXAGON HEAD BOLT
M8X30MM
268 N 910105014005 HEXAGON HEAD BOLT
M14X40MM
Repalced by: N 910105014023
268 N 304017008021 HEXAGON HEAD BOLT
M8X20MM
268 N 910105014023 HEXAGON HEAD BOLT
M14X40MM
269 N 910105010006 HEXAGON HEAD BOLT
M10X20MM
271 N 913023006002 NUT
M6
271 N 910112006001 HEXAGON NUT
M6
271 N 910113008003 HEXAGON NUT
M8
271 N 913023010002 NUT
M10
271 N 910113008003 HEXAGON NUT
M8
274 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
M8X16MM
274 N 910105008004 HEXAGON HEAD BOLT
M8X20MM
277 N 009021008102 WASHER
8,4MM
Repalced by: N 009021008213
277 N 009021008213 WASHER
8,4MM
Repalced by: N 000000003250
277 N 000000003250 WASHER
8MM
277 N 000000003250 WASHER
8MM
278 N 000125010513 WASHER
10,5MM
278 N 009021006103 WASHER
6,4MM
Repalced by: N 009021006210
278 N 009021006210 WASHER
6,4MM
Repalced by: N 000000003260
278 N 000000003260 WASHER
6MM
280 A 6289951001 CLAMP
283 N 910105008039 HEXAGON HEAD BOLT
M8X25MM
285 N 913023008003 NUT
M8
285 N 913023010002 NUT
M10
288 N 000000005518 HEXAGON HEAD BOLT
M14X1.5X30
291 N 910105010009 HEXAGON HEAD BOLT
M10X25MM
294 A 6285281649 ANGLE
297 A 6285462443 BRACKET
RESONATOR PIPE AT COOLANT LINES
A 6753220450 BUSHING
A 6285010052 SPACER WASHER