Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: O 530 N3 UESTRA E 2; VIN numerio dalis: 628002
Grupė: 83 HEATING AND VENTILATION - 330 AUXILIARY WARM WATER HEATER
118557
118578
118619
118574
# Kodas Pavadinimas
005 A 0038301261 HEATER UNIT
WEBASTO
008 A 0008350822 HEAT EXCHANGER
009 A 0008301159 SUBSTITUTE BURNER
011 A 0008351235 TRANSMISSION CASE COVER
Repalced by: A 0008351735
011 A 0008351735 CAP
014 A 0008358279 TEMPERATURE LIMITER
BLUE
017 A 0008303972 TEMPERATURE SENSOR
020 A 0008352455 IGNITION ELECTRODE
023 A 0008301154 NOZZLE
023 A 0008301554 NOZZLE
026 A 0018353364 FUEL PUMP
Repalced by: A 0028351364
026 A 0028351364 PUMP
Repalced by: A 0024703894
026 A 0024703894 FUEL PUMP
029 A 0018353906 FLAME CONTROLLER
032 A 0058200242 ELECTRIC MOTOR
Repalced by: A 0048207642
032 A 0048207642 ELECTRIC MOTOR
032 A 0048208042 ELECTRIC MOTOR
035 A 0008330426 COUPLING
038 A 0008357336 CONTROL UNIT
Repalced by: A 0004468929
038 A 0004468929 CONTROL UNIT
041 A 0008213363 PULSE SENDER UNIT
044 A 0008324523 HOSE
BLUE
38 X 47 X 70 / 90 MM
044 A 0008324423 HOSE
90-DEGREE ARC
D=38MM
044 A 0008303596 HOSE
BLUE
38 X 47 X 25 / 40 MM
044 A 6978320023 HOSE
FROM HEATING WATER PIPE TO HEATER
38 X 50 MM
Repalced by: A 0018320094
044 A 0018320094 HOSE
FROM HEATING WATER PIPE TO HEATER
38 X 50 MM
045 A 0008326423 HOSE
BLUE
38 X 47 X 82 MM
047 A 0048204615 ELECTRIC CABLE
048 A 0005460815 ADAOTER
050 A 0008303796 FUEL HOSE
Repalced by: A 0008302996
050 A 0008302996 FUEL HOSE
Repalced by: A 0018323023
050 A 0018323023 FUEL HOSE
053 A 0008303896 FUEL HOSE
056 A 0059974936 SHUT-OFF COCK
Repalced by: A 0008322072
056 A 0008322072 WATERFILTER
059 A 0018352447 FILTER
Repalced by: A 0018356947
059 A 0018356947 FILTER
061 A 0299976448 SEAL RING
Repalced by: A 0018358398
061 A 0018358398 SEAL
065 A 0008320244 FUEL FILTER
068 A 0008352547 FILTER ELEMENT
Repalced by: A 0018353147
068 A 0018353147 FILTER ELEMENT
071 A 0109973848 SEAL RING
077 A 0008330194 BUFFER
(BASE PLATE)
M 8
Repalced by: A 3225040212
077 A 3225040212 RUBBER BUFFER
(BASE PLATE)
M 8
080 A 0059975036 SHUT-OFF COCK
WATER DEAERATOR
M12X1
Repalced by: A 0028306484
080 A 0028306484 VALVE
WATER DEAERATOR
M12X1
Repalced by: A 0009971333
080 A 0009971333 DRAIN COCK
WATER DEAERATOR
M12X1
Repalced by: A 0029902617
080 A 0029902617 SCREW PLUG
WATER DEAERATOR
M12X1
A 0008316698 SEAL
083 A 0028305984 VALVE
FUEL FEED
084 A 0048303815 PIPE LINE
EXHAUST
085 A 0008354715 FLEXIBLE METAL TUBE
089 A 3278304361 HEATER UNIT
NOZZLE PREHEATER
WEBASTO
090 A 0058200210 SWITCH
24V / 15AMP
091 A 0008218025 PLUG
360 A 0008310723 ELBOW
363 A 0008352251 ADAPTER
366 A 0008311088 HOSE
1600 MM
366 A 0008311088 HOSE
2800 MM
369 A 0008356614 BRACKET
372 N 000000000671 CLAMP
40-60X12MM
375 N 916018180000 CLAMP
180-200MM
381 N 910105008026 HEXAGON HEAD BOLT
M8X20MM
381 N 910105008041 HEXAGON HEAD BOLT
M8X16MM
384 N 913023008003 NUT
M8
A 0048301761 HEATER UNIT
AUXILIARY GAS HEATER
"WEBASTO"
510 A 0038302061 HEATER UNIT
AUXILIARY GAS HEATER
"WEBASTO"
520 A 0008350822 HEAT EXCHANGER
WEBASTO
530 A 0008213563 PULSE SENDER UNIT
WEBASTO
540 A 0028206042 ELECTRIC MOTOR
WEBASTO
545 A 0008350522 FLANGE
ELECTRIC MOTOR
WEBASTO
550 A 0008300235 VACUUM SWITCH
VACUUM SWITCH
WEBASTO
555 A 0008311388 HOSE
WEBASTO;TO A 000 830 02 35
560 A 0008351533 NOZZLE
WEBASTO
570 A 0008350332 CONNECTION
WEBASTO
580 A 0008355404 FAN
WEBASTO
590 A 0008352855 IGNITION ELECTRODE
ORDER ADDITIONALLY:
WEBASTO;A 001 835 34 98
592 A 0018353498 SEAL
WEBASTO;TO A 000 835 28 55
595 A 0018358006 FLAME CONTROLLER
Repalced by: A 0118207710
595 A 0118207710 SWITCH
ORDER ADDITIONALLY:
A 001 835 35 98
597 A 0018353598 SEAL
WEBASTO;TO A 001 835 80 06
600 A 0008353846 TEMPERATURE SENSOR
WEBASTO
610 A 0008359479 THERMOSTAT
WEBASTO
615 A 0018356306 THERMOSTAT
WEBASTO
A 0018353698 SEAL
WEBASTO;TO A 000 835 15 33
620 A 0008357936 CONTROL UNIT
Repalced by: A 0008358436
620 A 0008358436 CONTROL UNIT
625 A 0008351714 BRACKET
WEBASTO
630 A 0008350588 PLATE
WEBASTO;24V/15AMP
635 A 0058200210 SWITCH
WEBASTO;24V/15AMP
640 A 0008218025 PLUG
WEBASTO
650 A 6978320023 HOSE
FROM HEATING WATER PIPE TO HEATER
38 X 50 MM
Repalced by: A 0018320094
650 A 0018320094 HOSE
FROM HEATING WATER PIPE TO HEATER
WEBASTO;D=38/80/90
655 A 0008356597 HOSE
WEBASTO;1000MM
660 A 0008351076 THROTTLE CONTROL
WEBASTO
Repalced by: A 0008351576
660 A 0008351576 CONTROL UNIT
WEBASTO
A 0028350998 SEALING RING
665 A 0049908851 NUT
WEBASTO
670 A 0008300071 ELBOW
WEBASTO
675 A 0008354715 FLEXIBLE METAL TUBE
1200MM
680 A 0008350677 PIPE LINE
WEBASTO;1000MM
690 A 0048303815 PIPE LINE
NOT INCLUDED IN RANGE OF DELIVERY
690 A 0058302215 PIPE LINE
NOT INCLUDED IN RANGE OF DELIVERY
A 0005010225 HOSE
BREATHING
15X4,5X1850 MM
A 0139977382 HOSE
9 X 16 X 500 MM