Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: CLS 350 CGI; VIN numerio dalis: 219357
Grupė: 52 CHASSIS SHEET METAL / AIR INTAKE - 130 AIR INTAKE
68074
68078
68081
68084
# Kodas Pavadinimas
010 A 1120901101 AIR FILTER
FILTER BOWL
010 A 2730900901 AIR FILTER
FILTER BOWL
010 A 1120901501 AIR FILTER
FILTER BOWL
010 A 2730900201 AIR FILTER
FILTER BOWL
Repalced by: A 2730900901
010 A 2730900901 AIR FILTER
FILTER BOWL
010 A 2730902301 DAMPER FILTER
FILTER BOWL
010 A 2730900801 AIR FILTER
FILTER BOWL
Repalced by: A 2730901301
010 A 2730901301 AIR FILTER
FILTER BOWL
010 A 2730900601 AIR FILTER
FILTER BOWL
Repalced by: A 2730901201
010 A 2730901201 AIR FILTER
FILTER BOWL
015 A 2720940080 SEAL
AIR CLEANER
015 A 1120940180 SEAL
AIR CLEANER
020 A 2730940404 TS AIR FILTER INSERT
PARTS KIT
020 A 2730940404 TS AIR FILTER INSERT
PARTS KIT
030 A 1120940041 BRACKET
TO AIR FILTER HOUSING
040 A 2045840047 WARNING STRIP
ON AIR CLEANER
040 A 2105840047 WARNING STRIP
"DANGER!HIGH TENSION!"; IN GERMAN,ENGLISH,AND FRENCH
045 A 0019846629 BOLT
UPPER PART TO LOWER PART
5X30
050 A 1130942282 HOSE
LEFT
050 A 2720900182 HOSE
LEFT
050 A 2730900982 HOSE
LEFT
Repalced by: A 2730902082
050 A 2730902082 INTAKE LINE
LEFT
060 A 1130942182 HOSE
RIGHT
060 A 2720900082 HOSE
RIGHT
060 A 2730900882 HOSE
RIGHT
070 A 1130101367 COVER PLATE
CYLINDER HEAD COVER
075 A 1120160080 GASKET
AT COVERING
080 A 2720100067 ENGINE COVER
CYLINDER HEAD COVER
Repalced by: A 2720101067
080 A 2720101067 COVER PLATE
CYLINDER HEAD COVER
080 A 2730100067 COVER PLATE
CYLINDER HEAD COVER
Repalced by: A 2730101967
080 A 2730101967 COVER
CYLINDER HEAD COVER
090 A 1120900089 BEARING
AIR CLEANER TO CYLINDER HEAD COVER
100 A 1130940048 AIR MASS SENSOR
100 A 2730940648 AIR MASS SENSOR
Repalced by: A 2730940748
100 A 2730940748 AIR MASS SENSOR
Repalced by: A 2730940848
100 A 2730940848 AIR MASS SENSOR
Repalced by: A 2730940948
100 A 2730940948 AIR MASS SENSOR
105 A 2721410780 GASKET
AIR-MASS SENSOR
110 A 2721400118 HOUSING
INTAKE LINE
110 A 1121400118 HOUSING
AIR DUCTING
Repalced by: A 1121400218
110 A 1121400218 HOUSING
AIR DUCTING
110 A 2731400118 AIR DUCTING
AIR DUCTING
110 A 2721400518 HOUSING
AIR DUCTING
120 A 1121590080 GASKET
HOUSING
130 A 1121590180 GASKET
HOUSING
130 A 2721410880 GASKET
HOUSING
130 A 2731410780 GASKET
HOUSING
140 A 1121410140 BRACKET
HOUSING
150 A 1121410440 BRACKET
AIR-MASS SENSOR TO INTAKE LINE
160 A 2721420183 HOSE
BETWEEN AIR PUMP AND AIR CLEANER
Repalced by: A 2721421083
160 A 2721421083 MOLDED HOSE
BETWEEN AIR PUMP AND AIR CLEANER
160 A 2731420083 HOSE
BETWEEN AIR PUMP AND AIR CLEANER
Repalced by: A 2731420283
160 A 2731420283 MOLDED HOSE
BETWEEN AIR PUMP AND AIR CLEANER
170 A 0069972990 HOSE CLAMP
WIDE OPEN THROTTLE VENTILATION CRANKCASE
27.5 MM - 28.8 MM
180 A 2721420012 CLAMPING PIECE
AT AIR DUCT
280 A 0009871145 PLUG
AT INTAKE MANIFOLD
280 A 0009982221 PLUG
VACUUM LINE CONNECTION
290 A 0039970286 STOP PLUG
AT INTAKE MANIFOLD
300 A 1130900501 AIR FILTER
CASE,LEFT
310 A 1130900601 AIR FILTER
CASE,RIGHT
320 A 1130940004 FILTER ELEMENT
330 A 1130940085 RUBBER BUMPER
TO AIR FILTER HOUSING
340 A 1120940041 BRACKET
TO AIR FILTER HOUSING
350 A 2045840047 WARNING STRIP
ON AIR CLEANER
350 A 2105840047 WARNING STRIP
"DANGER!HIGH TENSION!"; IN GERMAN,ENGLISH,AND FRENCH
360 A 1130900129 AIR INTAKE PIPE
370 A 1130942482 HOSE
TO AIR FILTER HOUSING RIGHT
375 A 1130942382 HOSE
TO AIR FILTER HOUSING LEFT
380 A 1130940103 TANK RECESS
DISTRIBUTOR
390 A 1121590080 GASKET
DISTRIBUTOR
410 A 0089974490 CLAMP
TO AIR FILTER HOUSING
410 A 0089974490 CLAMP
HOSE TO DISTRIBUTOR
430 A 1130100967 COVER PLATE
FRONT
440 A 1130942282 HOSE
LEFT
450 A 1130942182 HOSE
RIGHT
480 A 1120180482 HOSE
WIDE OPEN THROTTLE VENTILATION CRANKCASE
500 A 6420901701 AIR FILTER
LEFT
Repalced by: A 6420901901
500 A 6420901901 AIR FILTER
LEFT
500 A 6420901801 AIR FILTER
RIGHT
Repalced by: A 6420901601
500 A 6420901601 AIR FILTER
RIGHT
510 A 0051535028 SENDER UNIT
FILTER
520 A 3522680250 BUSHING
FILTER
530 A 6420940685 RUBBER BUMPER
FILTER
540 A 0000940250 TS BOLT PARTS KIT
AT CYLINDER HEAD COVER,REAR
550 A 0009920307 THREADED BUSHING
FILTER
560 A 6420940404 TS AIR FILTER INSERT
LEFT AND RIGHT
570 A 6420944997 INTAKE LINE
LEFT
570 A 6420945097 INTAKE LINE
RIGHT
580 A 6420900741 BRACKET
LEFT
Repalced by: A 6420901141
580 A 6420901141 BRACKET
LEFT
580 A 6420900641 BRACKET
RIGHT
Repalced by: A 6420901241
580 A 6420901241 BRACKET
RIGHT
590 A 6420940885 RUBBER BUMPER
BRACKET
600 N 910143006000 HEXALOBULAR BOLT
LEFT BRACKET
M6X12
600 N 000000003018 HEXALOBULAR BOLT
RIGHT BRACKET
M6X18
610 N 910143006003 HEXALOBULAR BOLT
AT CYLINDER HEAD COVER
M6X25
Repalced by: N 000000003648
610 N 000000003648 HEXALOBULAR BOLT
AT CYLINDER HEAD COVER
M6X25
650 A 6420960468 SCREENING PLATE
TURBOCHARGER
650 A 6420960768 SCREENING PLATE
TURBOCHARGER
650 A 6420961168 SCREENING PLATE
TURBOCHARGER
660 N 000000001114 HEXALOBULAR BOLT
SCREENING PLATE TO TURBOCHARGER
M6X15
750 A 6420100167 COVER PLATE
AT CYLINDER HEAD COVER
Repalced by: A 6420101667
750 A 6420101667 COVER
AT CYLINDER HEAD COVER
750 A 6420101767 COVER
AT CYLINDER HEAD COVER
Repalced by: A 6420104067
750 A 6420104067 COVER
AT CYLINDER HEAD COVER
Repalced by: A 6420105367
750 A 6420105367 COVER
AT CYLINDER HEAD COVER
760 A 6420940785 RUBBER BUMPER
COVER PLATE
770 A 6420160063 SEAL RING
COVER PLATE
800 A 1560100467 COVER
CYLINDER HEAD COVER
810 A 1560940582 ACCORDION TUBE
LEFT
820 A 1560940682 ACCORDION TUBE
RIGHT
830 A 1560920303 FILTER BOWL
LEFT
840 A 1560920403 FILTER BOWL
RIGHT
850 A 1120940041 BRACKET
FILTER BOWL
860 A 1560940041 BRACKET
FILTER BOWL
870 A 1560940085 ELASTOMER BEARING
FILTER BOWL
880 A 2045840047 WARNING STRIP
FILTER BOWL
900 A 1560940306 COVER
LEFT, WITH MASS AIR FLOW SENSOR
900 A 1560940506 COVER
LEFT, WITH MASS AIR FLOW SENSOR
905 A 0029841829 BOLT
AIR FILTER HOUSING FASTENING
M5X35
905 A 0029841829 BOLT
AIR FILTER HOUSING FASTENING
M5X35
910 A 1560940406 COVER
RIGHT, WITH MASS AIR FLOW SENSOR
910 A 1560940606 COVER
RIGHT, WITH MASS AIR FLOW SENSOR
912 A 0029841829 BOLT
AIR FILTER HOUSING FASTENING
M5X35
912 A 0029841829 BOLT
AIR FILTER HOUSING FASTENING
M5X35
915 A 1560940014 COVER
TO AIR FILTER HOUSING
920 A 1560940504 FILTER ELEMENT
LEFT AND RIGHT
930 A 1560940041 BRACKET
FILTER BOWL
940 A 1120940041 BRACKET
FILTER BOWL
950 A 1560940085 ELASTOMER BEARING
FILTER BOWL
960 A 2045840047 WARNING STRIP
FILTER COVER
970 A 1560900029 AIR INTAKE PIPE
TO AIR FILTER HOUSING
Repalced by: A 1560900229
970 A 1560900229 AIR INTAKE PIPE
TO AIR FILTER HOUSING
970 A 1560900329 AIR INTAKE PIPE
TO AIR FILTER HOUSING
980 A 1561410180 GASKET
AIR INTAKE PIPE
990 A 0069970890 CLAMP
AIR DUCTING
80-100 MM