Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: 280 GE; VIN numerio dalis: 460222
Grupė: 25 CLUTCH
17345
# Kodas Pavadinimas
005 A 0032509104 CLUTCH PRESSURE PLATE
005 A 0032507904 CLUTCH PRESSURE PLATE
005 A 0032504704 CLUTCH PRESSURE PLATE
008 A 0092502303 CLUTCH DISC
008 A 0092502403 CLUTCH DISC
008 A 0062508803 CLUTCH DISC
011 N 000933008152 SCREW
Repalced by: N 304017008027
011 N 304017008027 SCREW
CLUTCH TO FLYWHEEL
M8X30
011 N 000912008012 SCREW
CLUTCH TO FLYWHEEL
M8X22
014 N 912004008102 LOCK WASHER
CLUTCH TO FLYWHEEL
017 A 4602500005 HOUSING
017 A 4602500205 HOUSING
020 A 4602501505 HOUSING
023 A 1159910115 BALL PIVOT
026 N 000936010008 NUT
BALL PIVOT TO BELL HOUSING
029 N 000137010201 SPRING WASHER
BALL PIVOT TO BELL HOUSING
032 N 000007010102 CYLINDRICAL PIN
035 N 000933008212 SCREW
Repalced by: N 304017008016
035 N 304017008016 SCREW
BELL HOUSING
M 8X16
038 N 007603008403 SEAL RING
BELL HOUSING
041 N 000934010014 NUT
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
044 N 000137010201 SPRING WASHER
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
047 N 000931010282 SCREW
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
M 10X40
047 A 0009900910 SCREW
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
050 A 4602511480 GASKET
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
053 A 4602511380 GASKET
BELL HOUSING TO TRANSMISSION
056 A 0002505115 RELEASE BEARING
056 A 0002505215 RELEASE BEARING
056 A 0002506915 RELEASE BEARING
059 A 1152900029 RELEASE YOKE
062 N 000931010268 SCREW
Repalced by: N 304017010050
062 N 304017010050 SCREW
BELL HOUSING TO INTERMEDIATE FLANGE
M 10X70
062 N 000933010094 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M10X40
062 N 000933010328 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M10X45
065 N 000125010518 WASHER
Repalced by: N 000125010532
065 N 000125010532 WASHER
BELL HOUSING TO INTERMEDIATE FLANGE
065 N 000125010518 WASHER
Repalced by: N 000125010532
065 N 000125010532 WASHER
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
068 N 000137010201 SPRING WASHER
BELL HOUSING TO INTERMEDIATE FLANGE
071 N 000934010014 NUT
BELL HOUSING TO INTERMEDIATE FLANGE
074 A 4602511280 GASKET
077 A 4602511780 GASKET
080 A 3302500157 BREATHER
083 N 915017006100 UNION NUT
086 N 003861006007 GLAND
089 A 0039979172 FITTING
BELL HOUSING