Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: 1413 KO; VIN numerio dalis: 383060
Grupė: 25 CLUTCH
17048
17154
# Kodas Pavadinimas
005 A 0022507004 CLUTCH PRESSURE PLATE
005 A 0032506504 CLUTCH PRESSURE PLATE
010 N 912004008102 LOCK WASHER
CLUTCH TO FLYWHEEL
015 N 000933008317 SCREW
CLUTCH TO FLYWHEEL
020 A 0092501203 CLUTCH DISC
ASBESTOS-FREE LINING
020 A 0092501303 CLUTCH DISC
ASBESTOS-FREE LINING
020 A 0032508203 CLUTCH DISC
Repalced by: A 0032508603
020 A 0022500403 CLUTCH DISC
Repalced by: A 0032508603
020 A 0052500603 CLUTCH DISC
Repalced by: A 0032508603
020 A 0052500703 CLUTCH DISC
Repalced by: A 0032508603
020 A 0032508603 CLUTCH DISC
A 0002522019 LEAF SPRING
025 A 0012525010 CLUTCH LINING
ASBESTOS-FREE
025 A 0002525210 CLUTCH LINING
Repalced by: A 0002529010
025 A 0002529010 CLUTCH LINING
027 A 0002521475 RIVET
Repalced by: A 0002523875
027 A 0002523875 RIVET
LINING WITH INTERMEDIATE SPRING
029 A 0002522175 RIVET
LEAF SPRING TO CLUTCH DISC
050 A 3812510101 BELL HOUSING
Repalced by: A 3812510501
050 A 3812510301 BELL HOUSING
Repalced by: A 3812510501
050 A 3812510501 BELL HOUSING
050 A 3852510801 BELL HOUSING
Repalced by: A 3832510001
050 A 3832510001 BELL HOUSING
A 3812540240 BRACKET
BELL HOUSING
A 0009945341 LOCK
BELL HOUSING
070 A 0009902605 STUD
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
072 N 912004012100 LOCK WASHER
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
074 N 900170012005 SCREW
Repalced by: A 0029906804
074 A 0029906804 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M12X35
074 N 000931012152 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M12X135
074 N 000931012206 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M12X145
074 N 000931012206 SCREW
BELL HOUSING TO CYLINDER CRANKCASE
M12X145
A 0002504015 RELEASE BEARING
Repalced by: A 0002504615
090 A 0002503115 RELEASE BEARING
Repalced by: A 0002504615
A 3812500415 RELEASE BEARING
Repalced by: A 0002504615
090 A 0002504615 RELEASE BEARING
Repalced by: A 0012509315
090 A 0012509315 RELEASE BEARING
090 A 0012509315 RELEASE BEARING
090 A 0002504215 RELEASE BEARING
090 A 0002504215 RELEASE BEARING
092 A 6209970288 GREASE NIPPLE
(PARTS KIT) RELEASE BEARING LUBRICATION
095 N 071428004102 SCREW-IN FITTING
RELEASE BEARING LUBRICATION
097 A 3059971982 HOSE
RELEASE BEARING LUBRICATION
099 N 003871004102 UNION SCREW
RELEASE BEARING LUBRICATION
101 N 003862004001 DOUBLE TAPER RING
RELEASE BEARING LUBRICATION
103 N 071428004102 SCREW-IN FITTING
RELEASE BEARING LUBRICATION
105 N 003411002001 GREASE CUP
Repalced by: A 6209880135
105 A 6209880135 CAP
RELEASE BEARING LUBRICATION
109 A 3072510108 INTERMEDIATE PIECE
Repalced by: A 3072510208
109 A 3072510208 INTERMEDIATE PIECE
Repalced by: A 6209970088
109 A 3072510208 INTERMEDIATE PIECE
Repalced by: A 6209970088
109 A 6209970088 GREASE NIPPLE
RELEASE BEARING LUBRICATION
112 N 912004014100 LOCK WASHER
RELEASE BEARING LUBRICATION
112 N 912004014100 LOCK WASHER
RELEASE BEARING LUBRICATION
115 N 000936014010 NUT
Repalced by: N 308675014000
115 N 308675014000 NUT
Repalced by: N 308675014002
115 N 308675014002 NUT
RELEASE BEARING LUBRICATION
115 N 308675014002 NUT
RELEASE BEARING LUBRICATION
120 A 3812500113 RELEASE LEVER
Repalced by: A 3812540108
120 A 3812540108 RELEASE LEVER
120 A 3812500213 RELEASE LEVER
Repalced by: A 3812540208
120 A 3812540208 RELEASE LEVER
120 A 3812540208 RELEASE LEVER
125 A 3029910015 BALL PIVOT
RELEASE LEVER
125 A 3529910415 BALL PIVOT
RELEASE LEVER
130 A 3402540013 SPRING LOCK
RELEASE YOKE TO RELEASE BEARING
A 3812540013 SPRING LOCK
Repalced by: A 3812540113
130 A 3812540113 SPRING LOCK
RELEASE LEVER TO RELEASE COLLAR
130 A 3812540113 SPRING LOCK
RELEASE LEVER TO RELEASE COLLAR
135 N 071805016402 SECURING CLIP
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
150 A 3522540097 BOOT
Repalced by: A 3142540197
150 A 3142540197 BOOT
RELEASE LEVER
150 A 3812540097 BOOT
Repalced by: A 6152540097
150 A 6152540097 BOOT
RELEASE LEVER
150 A 6152540097 BOOT
RELEASE LEVER
155 A 3812540040 BRACKET
Repalced by: A 3522540040
155 A 3522540040 BRACKET
INSIDE
155 A 3812540540 BRACKET
INSIDE
161 A 3522540135 BEARING
Repalced by: A 3802540035
161 A 3802540035 BEARING
OUTSIDE
A 3802540135 BEARING
OUTSIDE
162 A 3802540059 SEAL RING
SOFT
162 A 3802540259 SEAL RING
SOFT
163 A 3802540159 SEAL RING
HARD
163 A 3802540359 SEAL RING
HARD
A 3852540051 SPACER RING
A 0009945341 LOCK
RELEASE LEVER
165 A 3812500043 BRACKET
Repalced by: A 3522500243
165 A 3522500243 BRACKET
OUTSIDE
165 A 3812500243 BRACKET
OUTSIDE
170 N 912004008102 LOCK WASHER
BRACKET TO BELL HOUSING
172 N 000933008147 SCREW
Repalced by: N 304017008021
172 N 304017008021 SCREW
BRACKET TO BELL HOUSING
180 A 3602510004 END COVER
TOP
180 A 3812510204 END COVER
TOP
180 A 3852500155 COVER
TOP
185 N 000137006204 SPRING WASHER
END COVER TO BELL HOUSING
187 N 000933006122 SCREW
Repalced by: N 304017006034
187 N 304017006034 SCREW
END COVER TO BELL HOUSING
195 A 3122511006 PROTECTIVE PLATE
Repalced by: A 3522500055
195 A 3522500055 PROTECTIVE PLATE
Repalced by: A 3522510106
195 A 3522510106 PROTECTIVE PLATE
BELL HOUSING
195 A 3522510106 PROTECTIVE PLATE
BELL HOUSING
195 A 3522510106 PROTECTIVE PLATE
BELL HOUSING
200 N 000137006204 SPRING WASHER
PROTECTIVE PLATE TO BELL HOUSING
202 N 914125006306 SCREW
Repalced by: N 910106006006
202 N 910106006006 SCREW
Repalced by: N 000000002270
202 N 000000002270 SCREW
PROTECTIVE PLATE TO BELL HOUSING
210 A 3812510102 BELL HOUSING
Repalced by: A 3522503105
210 A 3522503105 HOUSING
Repalced by: A 3522510202
210 A 3522510202 BELL HOUSING
LOWER PART
210 A 3812501005 HOUSING
Repalced by: A 6762500105
210 A 6762500105 HOUSING
Repalced by: A 6762510002
210 A 6762510002 BELL HOUSING
LOWER PART
A 3812510302 BELL HOUSING
Repalced by: A 3832500005
210 A 3832500005 HOUSING
Repalced by: A 3832500105
210 A 3832500105 HOUSING
Repalced by: A 3832510102
210 A 3832510102 BELL HOUSING
LOWER PART
215 N 000137006204 SPRING WASHER
BELL HOUSING LOWER PART TO BELL HOUSING
217 N 914125006306 SCREW
Repalced by: N 910106006006
217 N 910106006006 SCREW
Repalced by: N 000000002270
217 N 000000002270 SCREW
BELL HOUSING LOWER PART TO BELL HOUSING
230 A 3102500155 COVER
BELL HOUSING
235 N 912004008102 LOCK WASHER
COVER TO BELL HOUSING
237 N 000933008212 SCREW
Repalced by: N 304017008016
237 N 304017008016 SCREW
COVER TO BELL HOUSING
245 A 0002957207 SLAVE CYLINDER
CLUTCH
246 A 0002952983 BOOT
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
A 0002950673 LOCK
248 A 0002950233 ROD
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
249 A 0004202155 BLEEDER VALVE
Repalced by: A 0004310265
249 A 0004310265 VALVE
Repalced by: A 3075530107
249 A 3075530107 VALVE
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
250 A 3164210187 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004210887
250 A 0004210887 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004217187
250 A 0004217187 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004210887
250 A 0004210887 PROTECTIVE CAP
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
251 A 0005864329 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002900811
251 A 0002900811 REPAIR KIT
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO RELEASE YOKE
252 N 912004010102 LOCK WASHER
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO BRACKET
254 N 000933010157 SCREW
CLUTCH SLAVE CYLINDER TO BRACKET
A 3835460243 BRACKET
Repalced by: A 3835460543
A 3835460543 BRACKET
CLUTCH SLAVE CYLINDER