Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: 207 D/208 D; VIN numerio dalis: 601362
Grupė: 29 PEDAL ASSEMBLY
26340
# Kodas Pavadinimas
010 A 6012900019 BEARING BRACKET
CLUTCH PEDAL AND BRAKE PEDAL
030 A 6012900001 PEDAL
CLUTCH AND BRAKE
030 A 6012900101 PEDAL
CLUTCH AND BRAKE
036 A 1102910550 BUSHING
Repalced by: A 1242920050
036 A 1242920050 BUSHING
CLUTCH PEDAL AND BRAKE PEDAL
042 A 1102910182 PAD
Repalced by: A 1072910182
042 A 1072910182 PAD
CLUTCH PEDAL AND BRAKE PEDAL
042 A 3192920082 PAD
CLUTCH PEDAL AND BRAKE PEDAL
050 N 000933008153 SCREW
Repalced by: N 304017008034
050 N 304017008034 SCREW
CLUTCH PEDAL STOP
055 A 6012910182 PAD
CLUTCH PEDAL STOP
060 N 000439008211 NUT
Repalced by: N 304035008001
060 N 304035008001 NUT
CLUTCH PEDAL STOP
070 A 0005455309 SWITCH
Repalced by: A 0005456809
070 A 0005456809 SWITCH
STOP LIGHT
073 A 0009909251 NUT
STOP LIGHT SWITCH TO CONSOLE
080 A 6012940005 SHAFT
PEDALS TO CONSOLE
086 A 0009941151 LOCK
PEDALS TO CONSOLE
092 A 1809931010 SPRING
Repalced by: A 1079930410
092 A 1079930410 SPRING
CLUTCH PEDAL
098 N 000933008145 SCREW
CONSOLE WITH PEDALS TO FIRE WALL
101 N 009021008205 WASHER
Repalced by: N 009021008213
101 N 009021008213 WASHER
CONSOLE WITH PEDALS TO FIRE WALL
Repalced by: N 000000003250
101 N 000000003250 WASHER
CONSOLE WITH PEDALS TO FIRE WALL
104 N 912004008102 LOCK WASHER
CONSOLE WITH PEDALS TO FIRE WALL
107 N 000934008010 NUT
Repalced by: N 304032008006
107 N 304032008006 NUT
CONSOLE WITH PEDALS TO FIRE WALL
110 A 0002959606 MASTER CYLINDER
CLUTCH OPERATION
FAG, M10X1
110 A 0002959706 MASTER CYLINDER
CLUTCH OPERATION
TEVES
110 A 0012951106 MASTER CYLINDER
Repalced by: A 0012957606
110 A 0012957606 MASTER CYLINDER
Repalced by: A 0012957906
110 A 0012957906 MASTER CYLINDER
Repalced by: A 0012958606
110 A 0012958606 MASTER CYLINDER
CLUTCH OPERATION
FAG, M12X1
112 A 0009907371 ELBOW FITTING
FAG
114 A 0002950333 ROD
TO 000 295 96 06,001 295 11 06
115 A 0005865129 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002901247
115 A 0002901247 CLUTCH BOOSTER
CLUTCH MASTER CYLINDER
TO 000 295 96 06,001 295 11 06
115 A 0002900912 REPAIR KIT
CLUTCH MASTER CYLINDER
TO 001 295 76 06,001 295 79 06
115 A 0002903312 REPAIR KIT
CLUTCH MASTER CYLINDER
TO 001 295 86 06
120 A 6012950180 GASKET
MASTER CYLINDER TO CONSOLE
126 N 000933008153 SCREW
Repalced by: N 304017008034
126 N 304017008034 SCREW
MASTER CYLINDER TO CONSOLE
132 N 912004008102 LOCK WASHER
MASTER CYLINDER TO CONSOLE
136 N 000934008010 NUT
Repalced by: N 304032008006
136 N 304032008006 NUT
MASTER CYLINDER TO CONSOLE
145 N 001444008206 PIN
Repalced by: A 1262920074
145 A 1262920074 PIN
MASTER CYLINDER TO PEDAL ASSEMBLY
150 N 912011008000 LOCK
MASTER CYLINDER TO PEDAL ASSEMBLY
160 A 0002956507 SLAVE CYLINDER
Repalced by: A 0012956807
160 A 0012956807 SLAVE CYLINDER
Repalced by: A 0022951307
160 A 0022951307 SLAVE CYLINDER
CLUTCH OPERATION
TEVES
160 A 0022950907 SLAVE CYLINDER
Repalced by: A 0002957607
160 A 0002958207 SLAVE CYLINDER
Repalced by: A 0002957607
160 A 0002957607 SLAVE CYLINDER
CLUTCH OPERATION
FAG
170 A 0002955783 BOOT
Repalced by: A 2012950983
170 A 2012950983 BOOT
FAG
170 A 0002953183 BOOT
Repalced by: A 0005863929
170 A 0002951983 BOOT
Repalced by: A 0005862829
180 A 0004201055 BLEEDER VALVE
M 6
180 A 3075530107 VALVE
BREATHER
M 8
185 A 3164210187 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004210887
185 A 0004210887 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004217187
185 A 0004217187 PROTECTIVE CAP
Repalced by: A 0004210887
185 A 0004210887 PROTECTIVE CAP
195 A 0005863929 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002902111
195 A 0002902111 SLAVE CYLINDER
SLAVE CYLINDER
TEVES
200 A 0005862829 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002902867
200 A 0002902867 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002903467
200 A 0002903467 REPAIR KIT
Repalced by: A 0002901111
200 A 0002901111 REPAIR KIT
SLAVE CYLINDER
FAG
236 A 1152510080 GASKET
SLAVE CYLINDER TO BELL HOUSING
242 N 000933008116 SCREW
Repalced by: N 000933008337
242 N 000933008337 SCREW
Repalced by: A 0099900101
242 A 0099900101 SCREW
SLAVE CYLINDER TO BELL HOUSING
260 A 6012900313 LINE
Repalced by: A 6012900213
260 A 6012900213 LINE
Repalced by: A 3404202729
260 A 3404202729 LINE
FROM CLUTCH MASTER CYLINDER TO CLUTCH HOSE
1500 MM, M12X1
260 A 6012900013 LINE
Repalced by: A 1234207028
260 A 6012900113 LINE
Repalced by: A 1234207028
260 A 1234207028 LINE
FROM CLUTCH MASTER CYLINDER TO CLUTCH HOSE
1495 MM, M10X1
265 A 0002952236 INTERMEDIATE PIECE
SLAVE CYLINDER
270 A 0014289335 BRAKE HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012950435 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012950635 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012950835 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012951035 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
TO 002 295 09 07
270 A 0024280435 BRAKE HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012950535 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
270 A 6012950735 HOSE
FROM HYDRAULIC LINE TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
A 6012950935 HOSE
TO 002 295 09 07
273 A 6014280040 BRACKET
CLUTCH LINE TO FRAME
273 A 6014280040 BRACKET
CLUTCH LINE TO FRAME
273 A 6014281340 BRACKET
CLUTCH LINE TO FRAME
276 A 0004280373 LOCK
Repalced by: A 0004280673
276 A 0004280673 RETAINING SPRING
LINE TO CROSS MEMBER
276 A 0004280473 BRACKET
Repalced by: A 6525040038
276 A 6525040038 MOUNTING PLATE
LINE TO CROSS MEMBER
279 A 0004280830 CONNECTOR
CONNECTION TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
TO 002 295 09 07
282 A 0009901763 HOLLOW SCREW
CONNECTION TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
TO 002 295 09 07
285 N 007603014405 SEAL RING
CONNECTION TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
TO 002 295 09 07
285 N 007603012406 SEAL RING
CONNECTION TO CLUTCH SLAVE CYLINDER
TO 002 295 09 07