Pagrindinis meniu

Transporto priemonė: 414,408CDI,411CDI,413CDI,416CDI; VIN numerio dalis: 904612
Grupė: 28 TRANSFER CASE
26294
26295
# Kodas Pavadinimas
005 A 9032850002 SUPPORT
010 A 9032850101 CONSOLE
LEFT
015 A 9032850001 CONSOLE
RIGHT
017 A 9012400632 REINFORCEMENT
020 N 910143010011 HEXALOBULAR BOLT
STAY TO TRANSMISSION CASE
M10X20-10.9
020 N 910143010011 HEXALOBULAR BOLT
REINFORCEMENT TO CROSS MEMBER
M10X20-10.9
025 N 910105012016 HEXAGON HEAD BOLT
BRACKET TO CROSS MEMBER
M12X55
030 N 910143010011 HEXALOBULAR BOLT
CONSOLE TO CROSS MEMBER
M10X20-10.9
035 N 910105010012 HEXAGON HEAD BOLT
M10X65
040 N 913023010002 NUT
M10
040 N 913023010002 NUT
BEARING TO SUPPORT
M10
045 A 9032800000 TRANSFER CASE
045 A 9032800100 TRANSFER CASE
045 A 9032800200 TRANSFER CASE
200 A 9012870545 FLANGE
205 A 9012870645 FLANGE
210 A 9019970147 SEAL RING
210 A 9019970147 SEAL RING
210 A 9019970047 SEAL RING
215 A 9019970020 EXPANSION PLUG
220 N 007603018100 SEALING RING
225 N 007603008109 SEALING RING
230 N 007603010100 SEALING RING
10X13,5 AL
235 N 007603014402 SEALING RING
240 A 0169973448 O-RING
245 A 0009976232 SCREW PLUG
M 24X1.5
250 A 1239900060 NUT
255 N 915036005100 BANJO BOLT
Repalced by: N 000000004895
255 N 000000004895 BANJO BOLT
260 N 915036006202 BANJO BOLT
265 A 0019975430 SCREW PLUG
285 A 9012840398 BRACKET
290 A 9012840498 BRACKET
295 A 9012840598 BRACKET
300 A 0035451614 SWITCH
300 A 0015454714 SWITCH
305 N 915052004025 BANJO UNION
310 A 1262710482 CUP
315 A 0009872727 PLASTIC PIPE
6X8MM
320 A 0009872627 PLASTIC PIPE
6 X 1 MM
325 N 915052004016 BANJO UNION
325 N 915052006022 BANJO UNION