Pagrindinis meniu

Ašies montavimas/vairavimo mechanizmas/ratai -> Stabilizatorius/fiksatoriai -> Savaime išsilyginanti atrama
šarnyro stabilizatorius
Montavimo vieta
Detalė Informacija
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
svoris [kg]: 0,44
vairo pavaros ID: M12x1,25
ilgis [mm]: 322
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
svoris [kg]: 0,44
vairo pavaros ID: M12x1,25
ilgis [mm]: 322
specifikacija: Version Reforzada
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis 1 / ilgis 2 [mm]: 322
sriegio dydis: MM10X1.5 RHT
kūgio dydis [mm]: 10
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
svoris [kg]: 0,44
Info
montavimo vieta: dešinė
iki važiuoklės Nr.: * RP8150 *
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
organizacijos numeris: * 08151 *
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: kairė ir dešinė
Info
variklio kodas: XUD9SD
organizacijos numeris: 08151
montavimo vieta: priekinė ašis
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
vidinis sriegis [mm]: M12 x 1
storis [mm]: 12
Info
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 2 [mm]: 308,5
svoris [g]: 420
išorinis sriegis 2 [mm]: M 10x1,5
montavimo vieta: priekinė ašis
Info
montavimo vieta: dešinė
bloko atskyrimas:
variklio kodas: * XUD9SD *
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
kūgio dydis [mm]: 12
Info
montavimo vieta: dešinė
nuo gamybos metų: 03/1999
variklio kodas: * XUD9SD *
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
iki važiuoklės Nr.: RP8150
sriegio dydis: M12x1
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
nuo važiuoklės Nr.: RP8151
sriegio dydis: M12x1.75
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
iki gamybos metų: 03/1999
iki važiuoklės Nr.: 8150
montavimo vieta: priekinė ašis
skersmuo [mm]: 12
ilgis [mm]: 355
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
nuo gamybos metų: 03/1999
nuo važiuoklės Nr.: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
iki gamybos metų: 02/1999
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 323
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
nuo gamybos metų: 03/1999
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 322
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 134
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
iki gamybos metų: 12/2001
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 322
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
bloko atskyrimas:
iki organizacijos numerio: 08150
ilgis [mm]: 300
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis
svoris [kg]: 0,250
būtinas kiekis: 2
Info
organizacijos numeris: 08151
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis
svoris [kg]: 0,440
būtinas kiekis: 2
Info
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekis
ilgis [mm]: 320,6
Info
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
montavimo vieta: priekis
ilgis [mm]: 323,5
Info
montavimo vieta: dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
vidinis sriegis [mm]: M12 x 1
storis [mm]: 12
Info
variklio kodas: * XUD9SD *
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
bloko atskyrimas:
iki organizacijos numerio: * 08150 *
montavimo vieta: priekis
ypač tvirta versija:
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
variklio kodas: * XUD9SD *
organizacijos numeris: * 08151 *
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
variklio kodas: * XUD9SD *
organizacijos numeris: * 08151 *
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
montavimo vieta: priekis
ypač tvirta versija:
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
transporto priemonės įranga: Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo
nuo važiuoklės Nr.: 8851
montavimo vieta: kairė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu
montavimo vieta: kairė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
versija: Activa
nuo važiuoklės Nr.: 6614
iki važiuoklės Nr.: 8150
sriegio tipas: su dešininiu sriegiu
sriegio dydis: M 12x1,5
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
išskyrus modelį: Activa
nuo važiuoklės Nr.: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
Info
iki gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 06615
iki važiuoklės Nr.: ORG 08151
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 322,5
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
Info
nuo gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 08152
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 319
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 300
svoris [kg]: 0.680
išorinis sriegis [mm]: M12 x 1,75 RHT M
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
storis [mm]: 12
ilgis [mm]: 320
svoris [kg]: 0,6
vidinis sriegis [mm]: M12 x 1
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
sriegio matas 1: M12x1.5
sriegio matas 2: M12x1.5
gamybos numeris: 4305555
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
sriegio matas 1: M12x1.75
sriegio matas 2: M12x1.75
gamybos numeris: 4305918
Info
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
bloko atskyrimas:
iki organizacijos numerio: 08150
montavimo vieta: kairė ir dešinė
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
Info
organizacijos numeris: 08151
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
montavimo vieta: kairė ir dešinė
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija: su priedais
Info
iki organizacijos numerio: O 08150
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 325
išorinis sriegis [mm]: M12x1,75
gamintojo leidimas: HPS-Produkt
būtinas kiekis: 2
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
išorinis sriegis [mm]: M12x1,5
gamintojo leidimas: HPS-Produkt
būtinas kiekis: 2
Info
iki važiuoklės Nr.: O 06614
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 340
išorinis sriegis [mm]: M10x1,5
gamintojo leidimas: HPS-Produkt
būtinas kiekis: 2
Info
neskirta gaminiui Nr.: 2253
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 320
svoris [kg]: 0,51
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
svoris [g]: 480
išorinis sriegis 2 [mm]: M12x1,5
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė
iki organizacijos numerio: 6614
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 322
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė
organizacijos numeris: 8151
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
Info
organizacijos numeris: 8151
sriegio matas 2: M10x1,5
sriegio matas 1: M12x1,5
papildomas gaminys / papildoma informacija: su atsuktuvo galvute
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė
ypač tvirta versija:
Info
organizacijos numeris: 6615
iki organizacijos numerio: 8150
sriegio matas 2: M12x1,5
sriegio matas 1: M12x1,5
papildomas gaminys / papildoma informacija: su atsuktuvo galvute
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 322
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė
ypač tvirta versija:
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
iki gamybos metų: 04/1999
ilgis [mm]: 365
sriegio matas 1: M10
sriegio matas 2: M10
strypas / statramstis: stūmimo trauklė
Info
montavimo vieta: dešinė
būtinas kiekis: 2
sriegio dydis: M12x1,75 / M12x1,75
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: galinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 334
skersmuo 1 [mm]: 17
skersmuo 2 [mm]: 17
skersmuo 3 [mm]: 18
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
sriegio tipas: su dešininiu sriegiu
sriegio matas 1: M12x1.75
sriegio matas 2: M12x1.75
Info
iki gamybos metų: 03/1999
iki organizacijos numerio: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 323
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
sriegio tipas: su dešininiu sriegiu
sriegio matas 1: M12x1.5
sriegio matas 2: M12x1.5
Info
nuo gamybos metų: 03/1999
organizacijos numeris: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
sriegio tipas: su dešininiu sriegiu
sriegio matas 1: M12x1.75
sriegio matas 2: M12x1.75
Info
iki gamybos metų: 03/1999
iki važiuoklės Nr.: 8150
montavimo vieta: priekinė ašis
skersmuo [mm]: 12
ilgis [mm]: 355
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
nuo gamybos metų: 03/1999
nuo važiuoklės Nr.: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu
montavimo vieta: kairė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
transporto priemonės įranga: Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo
nuo važiuoklės Nr.: 8851
montavimo vieta: kairė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 300
išorinis sriegis [mm]: M12 x 1,75 RHT M
Info
montavimo vieta: dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
vidinis sriegis [mm]: M12 x 1
storis [mm]: 12
Info
montavimo vieta: dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
transporto priemonės apdailos lygis: idroattivo
iki gamybos metų: 12/2001
variklio kodas: XUD9SD
iki organizacijos numerio: O 08150
išskyrus transporto priemones, kurių apdailos lygis: idroattivo
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 300
Info
medžiaga: plienas
svoris [g]: 580
būtinas kiekis: 2
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 300
būtinas kiekis: 2
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
iki gamybos metų: 02/1999
iki organizacijos numerio: 8151
skersmuo [mm]: 12
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
papildomas gaminys / papildoma informacija 2: su tvirtinimo medžiaga
Info
organizacijos numeris: * 08151 *
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
montavimo vieta: kairė ir dešinė
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija: su priedais
Info
spyruoklės tipas: transporto priemonėms be hidropneumatinės pakabos
organizacijos numeris: 6615
iki organizacijos numerio: 8150
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
išorinis sriegis 2 [mm]: M12x1,5
ilgis [mm]: 323
svoris [kg]: 0,506
Info
spyruoklės tipas: transporto priemonėms be hidropneumatinės pakabos
organizacijos numeris: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
išorinis sriegis 2 [mm]: M12x1,5
ilgis [mm]: 320
svoris [kg]: 0,51
Info
iki organizacijos numerio: 6614
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
išorinis sriegis 2 [mm]: M10x1,5
ilgis [mm]: 323
svoris [kg]: 0,474
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
organizacijos numeris: 6615
iki organizacijos numerio: 8150
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 336
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
iki organizacijos numerio: 6614
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 344
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
organizacijos numeris: 8151
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
Info
montavimo vieta: galinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
iki gamybos metų: 03/1999
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
OE numeriui: 508740
Info
specifikacija: exc.antidevers actif
nuo gamybos metų: 03/1999
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
OE numeriui: 508760
Info
nuo gamybos metų: 03/1999
nuo važiuoklės Nr.: 8151
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 320
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
iki gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 06615
iki važiuoklės Nr.: ORG 08151
montavimo vieta: priekis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 322,5
sriegio matas 1: MM12x1.5R
Info
montavimo vieta: galinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 330
sriegio matas 1: MM12x1.5R
Info
nuo gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 08152
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 319
sriegio matas 1: MM12x1.75R
Info
iki gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 06615
iki važiuoklės Nr.: ORG 08151
montavimo vieta: priekis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 322,5
sriegio matas 1: MM12x1.5R
Info
montavimo vieta: galinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 330
sriegio matas 1: MM12x1.5R
Info
nuo gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG 08152
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis 1 [mm]: 319
sriegio matas 1: MM12x1.75R
Info
neskirta gaminiui Nr.: 2253
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 320
svoris [kg]: 0,51
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
svoris [g]: 480
išorinis sriegis 2 [mm]: M12x1,5
Info
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
Info
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
bloko atskyrimas:
iki organizacijos numerio: 08150
ilgis [mm]: 300
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis
svoris [kg]: 0,25
būtinas kiekis: 2
Info
organizacijos numeris: 08151
stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai: išskyrus aktyviam stabilizatoriaus valdymui
medžiaga: plienas
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis
svoris [kg]: 0,44
būtinas kiekis: 2
Info
organizacijos numeris: 8151
specifikacija: No Hydractiv
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
ilgis [mm]: 320
sriegio matas 2: M12x1.5
svoris [kg]: 0,575036
Info
iki organizacijos numerio: 08150
spyruoklės tipas: transporto priemonėms su hidropneumatine pakaba
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
kiekis pagal ašį: 2
sriegio dydis: M 12
Info
organizacijos numeris: 08151
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
kiekis pagal ašį: 2
sriegio dydis: M 12
Info
montavimo vieta: dešinė
būtinas kiekis: 2
sriegio dydis: M12x1,75 / M12x1,75
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, dešinė
iki važiuoklės Nr.: O 08150
išskyrus transporto priemones, kurių apdailos lygis: Activa
ilgis [mm]: 323
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
sriegio dydis: M12*1.75
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, dešinė
nuo važiuoklės Nr.: O 08151
išskyrus transporto priemones, kurių apdailos lygis: Activa
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
sriegio dydis: M12*1.25
ilgis [mm]: 320
Info
montavimo vieta: galinė ašis, kairė ir dešinė
transporto priemonės apdailos lygis: Activa
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
Info
iki gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG06615
iki važiuoklės Nr.: ORG08151
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
bloko atskyrimas:
iki organizacijos numerio: 08150
ilgis [mm]: 300
svoris [kg]: 0,68
sriegio dydis: M12 x 1,75
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
nuo gamybos metų: 01/1999
nuo važiuoklės Nr.: ORG08152
montavimo vieta: priekinė ašis
strypas / statramstis: pasukimo trauklė
Info
montavimo vieta: priekis
iki važiuoklės Nr.: O 08150
išskyrus transporto priemones, kurių apdailos lygis: Activa
strypas / statramstis: be pakabos trauklės
Info
Pagal pateiktus kriterijus rasta 97vnt. detalių (1vnt. pogrupių).