Pagrindinis meniu

Dviratė transporto priemonės -> Stabdžių sistema -> Stabdžių žarnelės / priedai
Stabdžių žarnelė
Montavimo vieta
Ilgis [mm]
Detalė Informacija
montavimo vieta: dešinė
ilgis 1 / ilgis 2 [mm]: 385
sriegio matas 1: INN. M10x1
sriegio matas 2: OUT. M10x1
svoris [kg]: 0,1
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 360
sriegio matas 1: M10x1 | internal
sriegio matas 2: M10x1
Info
iki gamybos metų: 09/2001
būtinas kiekis: 2
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 360
išorinis sriegis [mm]: M10x1
vidinis sriegis [mm]: M10x1
veržliarakčio dydis: 14
Info
montavimo vieta: galinė ašis
ilgis [mm]: 254
sriegio matas 1: M10x1 | internal
sriegio matas 2: M10x1 | internal
Info
iki gamybos metų: 09/2001
būtinas kiekis: 2
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 360
išorinis sriegis [mm]: M10x1
vidinis sriegis [mm]: M10x1
veržliarakčio dydis: 14
galimas MAPP kodas:
Info
iki gamybos metų: 09/2001
būtinas kiekis: 2
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 375
išorinis sriegis [mm]: M10x1
vidinis sriegis [mm]: M10x1
veržliarakčio dydis: 14
galimas MAPP kodas:
Info
montavimo vieta: dešinė
bendras ilgis [mm]: 385
Info
montavimo vieta: dešinė
bendras ilgis [mm]: 400
Info
iki gamybos metų: 12/2001
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 385
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
prekės numeriui: T 61 071
sriegio matas 2: M10X1
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: F10X1
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
sriegio matas 2: M10X1
ilgis [mm]: 400
sriegio matas 1: F10X1
prekės numeriui: T 61 073
Info
iki gamybos metų: 12/2000
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: M10x1
sriegio matas 2: M10x1
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 385
prekės numeriui: TF775X
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 360
Info
montavimo vieta: galinė ašis
ilgis [mm]: 276
sriegio matas 1: 11
sriegio matas 2: 11
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: 11
sriegio matas 2: 14
Info
montavimo vieta: galinė ašis
ilgis [mm]: 275
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 385
svoris [g]: 89
sriegio matas 1: M 10X1
sriegio matas 2: F 10X1
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 400
svoris [g]: 94
sriegio matas 1: M 10X1
sriegio matas 2: F 10X1
Info
nuo gamybos metų: 10/2001
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
ilgis [mm]: 375
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 400
sriegio matas 1: M10x1
sriegio tipas: vidinis sriegis
sriegio matas 2: M10x1
Info
iki gamybos metų: 09/2001
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
ilgis [mm]: 360
užpildymo terpė: mineralinė alyva
techninės informacijos numeris: AH6148
Info
iki gamybos metų: 09/2001
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
ilgis [mm]: 360
užpildymo terpė: mineralinė alyva
techninės informacijos numeris: AH6148
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
pakaba: transporto priemonėms be pusiau reguliuojamos pakabos
iki gamybos metų: 10/2001
bendras ilgis [mm]: 385
ilgis [mm]: 360
vidinis sriegis [mm]: M10x1SF
sriegio ilgis 1 [mm]: 11
išorinis sriegis [mm]: M10X1MM
sriegio ilgis 2 [mm]: 14
Info
montavimo vieta: dešinė
bendras ilgis [mm]: 385
ilgis [m]: 385
svoris [g]: 89
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 385
prekės numeriui: 6T46020
sriegio matas 1: F10X1
sriegio matas 2: M10X1
Info
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 385
Info
iki gamybos metų: 09/2001
išorinis sriegis [mm]: M10x1
vidinis sriegis [mm]: M10x1
būtinas kiekis: 2
ilgis [mm]: 355
montavimo vieta: priekinė ašis
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 382
Info
montavimo vieta: kairė ir dešinė
ilgis [mm]: 382
vidinis sriegis [mm]: M10 x 1mm RHT
išorinis sriegis [mm]: M10 x 1mm RHT
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
pakaba: transporto priemonėms be pusiau reguliuojamos pakabos
iki gamybos metų: 10/2001
bendras ilgis [mm]: 385
ilgis [mm]: 360
vidinis sriegis [mm]: M10x1SF
sriegio ilgis 1 [mm]: 11
išorinis sriegis [mm]: M10X1MM
sriegio ilgis 2 [mm]: 14
Info
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: M10x1
sriegio matas 2: M10x1
Info
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: M10x1
sriegio matas 2: M10x1
Info
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: M10X100
sriegio matas 2: M10X100
montavimo vieta: dešinė
OE numeriui: 96109017
Info
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 382
Info
iki gamybos metų: 09/2001
montavimo vieta: priekinė ašis
būtinas kiekis: 2
užpildymo terpė: mineralinė alyva
Info
stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ABS
montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
sriegio dydis: M 10
sriegio žingsnis [mm]: 1
ilgis [mm]: 385
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 385
sriegio matas 1: M10x1
sriegio tipas: vidinis sriegis
sriegio matas 2: M10x1
Info
montavimo vieta: dešinė
ilgis [mm]: 400
sriegio matas 1: M10x1
sriegio tipas: vidinis sriegis
sriegio matas 2: M10x1
Info
iki gamybos metų: 12/2000
montavimo vieta: priekinė ašis
ilgis [mm]: 360
vidinis sriegis [mm]: M 10x1
išorinis sriegis [mm]: M 10x1
veržliarakčio dydis: 14
Info
Pagal pateiktus kriterijus rasta 40vnt. detalių (1vnt. pogrupių).